Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování pořadatelům za báječný 22. sraz na Seči


Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

Děkuji Všem pořadatelům za bezvadně připravený víkend s bohatým programem, kdo tam byl, určitě se nenudil a kdo nepřijel, ten ať lituje :potlesk:potlesk:potlesk:papa

PS: díky všem, kterým nevadilo, že jsem nebyl pežotkem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už taky psal do jiných příspěvků, bylo to super a orienťák byl opravdu zajimavý včetně poznání krásného kraje a krásné architektury a pamětihodností :potlesk

IHMO: Nové tváře pro mě byli skoro všichni, tak doufám že si Vás zapamatuji :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Lidi....no byla to paráda..... děkuji děkuji všem, hlavně tedy organizátorům, které sraz tradičně stál nemalé množství času, energie a nervů a to všechno jenom proto, že máme všichni stejnou diagnózu a baví nás to....:)

Takže díky všem a těším se na další srazík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. Jardo tobe se omlouvam, ze jsem se k tobě jako nějak neměla, nedošlo mi, že mě vlastně neznáš, poněvadž já tebe z fotek jo, díky slečně s nickem Aka, čučely jsme v práci na fotky ze zimního srazu a naše jedna kolegyně tě zvětřila a hned Kdo to jééé, Kdo to jééé, tak jsme tě lustrovaly a nakonec zjistila, že jsi asi stejně mladší, takže přestala prudit a ty buď rád, že bydlíš daleko, protože je to pěkná hydra, ale to už je zase jiná pohádka :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak- moc děkuji organizátorům, ačkoli jsem dorazil až ve včerejších ranních brzkých hodinách do polospícího kempu a odjel dnes dopoledne, bylo to naprosto super :)

Organizace bezvadná, orienťák super- no teda to zrcadlový otočení itineráře pro mne a pro Marlina:D:D:D Ale na jednu stranu, bylo to o to zajímavější :potlesk

Snad si to užil i ten náš nejmenší Neonek Krištůfek, který snad pokaždé když jsem ho viděl, vypadal jako nejspokojenější človíček z nás všech:aut A teda táto Neone, pro změnu jsi vyhrál (určitě zaslouženě, ale příště to dostaneš taky zrcadlový:aut:aut), ale bylo to doslova o prsa, konečně se Ti už alespoň dýchá na záda:aut:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...