Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stavíte si ladáček????


Bimbo

Recommended Posts

Obědnal jsem si izolaci do tlumiče výfuku,kterej tak zběsile vyrábím.Ale tý izolace bude moc tak jestli někdo bude chtít tak by ten zbytek mohl být k mání něco kolem 4-5 stovek.Ta izolace má vydržet 1250°C a mě jí zbyde počítám něco kolem 1,5M/čtverečního.To ještě nevím přesně je možný že jí bude i víc,tak jestli budete mít někdo zájem tak se klído ozvěte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to trošku jnej vejfuk než je plánek tady v klubu,je to spíš takovej hokus pokus.Dělám to spíš podle toho co jsem omrknul u remusu a sebringu,nepočítám žádný komora ani průměry direk,jenom rozměry toho tlumiče aby se mi tam vešel.Až to dodělám tak to sem hodím i s fotkama,možná i s nějakým videem.Snad se mi to povede,ale zatím to vypadá hodně dobře,až se tomu sám divím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tý izolace mi zbylo fakt hodně,je 60cm široká a něco kolem 5m dlouhá,tak bych ji nechal za rovnejch 500kč.Je to od firmy Keraunion,pracuje se s tím docela dobře,jde to dobře řezat i stříhat,ale musí se s tím dělat v rukavicích,páč to pěkně štípe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...