Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kauza MP3 radio do 306


Ymo

Recommended Posts

Nazdar kluci, sem pomerne cerstvym majitelem postarsiho pazouta 306 a jelikoz jezdim sam relativne dlouhy trasy rozhod jsem se koupit misto stavajiciho kazetaku nejakou MP3. Jelikoz me ale koupe docela vycucala z penez, tak jsem lacne sahnul po nabidce Carrefouru - Firstline MP3 za 3litry, radio nevypada nejhur, umi ID3, vyhledavani dle adresaru atd.. ze zacatku spokojenost, pak ovsem tak po cca. hodine provozu zacalo docela skakat, jak CD, tak i MP3 a to do nesnesitelne miry. Ted uz skace rovnou od zacatku :mad: krom toho, ze se pekne zahriva (ale to vzdycky). Tato situace me na**la a rozhod sem se koupit nejaky novy, ale i kdyz ctu zdejsi prispevky moc z toho moudrej nejsem. Nejradeji bych do toho dal co nejmin penez, ale mam strach koupit zase nejakej takovej levnej s*ac. Kamos ma Sony MP30 a tak me trochu nalakal na MP40, ale zase ty prachy ktery zatim bohuzel netisknu :(

Tak nevim, ale faktem je ze nervy mam jen jedny :) Jo a ma cenu potom vymenovat ta predni repra, kdyz bych koupil neco noveho?? Co vy na to? Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud nechces dat prachy z MP40 tak kazda rada draha ... ja jsem radsi pockal o mesic dyl a koupil Pioneera 3500, do my 306 krasne padne (ma stribrny okraj, jako ta imitace hliniku), prijemne zelene podsviceni tlacitek a displej nijak brutalne nesviti jako ostatni radia ... MP40 v tom zrovna vede, ta modra dosviti i na zadni sedacky :) ... cena 6500,- coz je trochu vic nez sony ale imho lepsi investice ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na gsm4u.cz (nebo elektro4u.cz, ted se mi to nechce hledat) maj docela dobrej vyber autoradii na mp3... jinak sony mp40 bude uz mit taky nastupce, vcera jsem o nem cet na autohifi.cz

ja osobne se snazim sehnat nejakou firmu, ktera k nam vozi aiwu nebo daewoo, meho osobniho favorita :) (vy se tu asi temhle znackam budete smat, ale ja vybiram radio podle pomeru cena/vykon a cena je pro me na prvnim miste :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oki, takze bud risknu toho mediona, nebo priplatim za sonaka, coz vidim jako realnejsi...

impact> jinak koukal jsem na autohifi.cz a nenasel jsem nic o nastupci te MP40, nemoh bys sem hodit nejakej odkazek, info, nebo tak neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v první řadě bych šel do shopu, kde sem to koupil a žádal bankovky z5. Tyhle nejlacinnější kategorie radií sou okleštěný na samou míru únosnosti a jinej kus od stejnýho modelu nebude o moc lepší. Já bych doporučoval řá nějakej model od VDO Dayton. Nejni to rozhodně nejdražší značka,ale kvalita je v poho - je to v podstatě beyvaley Philips.

http://www.vltava.cz/Store/GoodsDetail.asp?c=VDODayton&sCGoodsID=SE00665917

Za tohlerejdijo chtěj nějakou 7 a fousek a když si k tomu připočteš bankovky navrácený za ten šunt, tak se to dá unýst.

A eště jeden typ:

http://www.vltava.cz/Store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE00634836

Žádná špica, ale furt podstatně lepší než First time, či co tě to vypeklo.

Jináč třá novější řada ////Alpine má pro přehrávání MP3 nějakey spešl obvod na rekonstrukci pomrvenýho zvuku z komprese. Uslyšim o veekend a dám vědít. Nespíš to bude zase nějaká reklamní fligna.. Uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty wole, nevypada to nejhur, ale krome toho odkazu http://e-shop.ergoelektra.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=868 jsem zatim nanasel jinej zasilkac kterej by ho nabizel, ale orig. cena u Sonyho je velmi slusnejch 6990! Takze pocitam ze by se to nechalo casem sehnat i o litr niz... Tak ze by se chtelo zabydlet u me v aute? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se i ja muzu podelit s navrhem ke koupi...

Mp3 sem chtel mit v aute taky, ale radio za 10ku bych do 309 urcite nekoupil a zas takovej hudebni labuznik nejsem. Dival jsem se na vsechny tady ty mediony a spekrony a buh vi co jeste a reakce takova nijaka - nekdo ze supr nekdo ze si mel radsi pridat 1500 za lepsi a udelal by lip...

Jelikoz mam i MP3 diskmena, vyresil jsem to koupi CD radia s celnim vstupem na pripojeni externiho zarizeni (mp3, minidisk..) . V mem pripade jde o Aiwu 4*45 s RDS (3900kc - bez RDS za 3500kc).

Myslim ze pro ty kdo maji prenosny MP3 je to lepsi volba nez ruzna autoradia s podporou tohoto formatu za cenu 3-4tisic. Je to sice jen Aiwa ale hrat bude urcite lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste me napadla jedna vec, kdyz bych si dejme tomu poridil toho sonaka, ma smysl delat neco s tim difoltnim dvernim repro, nebo to postaci jak je?? Nejsem zase uplnej hluchon, ale furt me limutujou ty blby penize...

Trochu jsem i uvazoval o montazi dvou repro do plata, ale trosku me odradili nektere prispevky, ktere tvrdily, ze to plato je lehky a pak skace. Nic mene, kdyz to budou nejaky ne moc velky obycky, ktery budu poustet na normalni poslech, tak to snad tak skakat nemuze ne??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak udělej to plato z MDF - je to práce na jedno odpoledne a materiál zase tolik nestojí. Podle mě je lepší si plato udělat než řezat díry do originálníh - co kdybys tam chtěl dát někdy jiný repro a byly by rozměrově jiný? Kup si 18 mm nebo 20 mm MDF, koberec (cca 390,-) + lepidlo a s troškou šikovnosti to máš za chvilku hotový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to MDF je co presne? :o Kdysi jsem si vyrabel 120cm sloupy - ozvucnice s 18mm drevotrisky, ale to asi nebude ono, neni liz pravda? Jinak porad by ne zajimalo jestli ma cenu menit ta predni repra, protoze se mi nezda ze by hrali zase tak uplne hrozne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...