xlucasx

Další Peugeot klub??????

22 posts in this topic

Viděli jste už stránky www.peugeotklub.cz?

No nevím jak vy, ale já zůstanu TADY. ;)

[Editováno 8/19/02 xlucasx]

Ahoj, neboj o Ing. Liscovi vime.....

a schvalne zkus porovnat obsah jeho a naseho :D:cool::D

No tak to už jsem zkoušel, ale on to má proti nám nic moc. Jsem rád že jsem tady.

vybral prachy (mozna) a vykaslal se na to :) Asi to bude nejakej smejd z vesmiru. :D

jo tak tyhle stranky sem videl taky a docela dost vo h... myslim ze peugeot-club by mel bejt jenom jeden. a jestli se to nekomu nelibi tak at si zalozi treba klub na trikolky a kolobezky :D :D :D

At je klidne peugot klubu ci clubu klidne 10-ky ale tento nema konkurenci !!!!!!!!!!! :D

Já bych to nedovolil. Každá značka by měla mít svůj klub ale pouze jeden. Já měnit nebudu a ten druhej klub? No comment!!!:mad:

Tak jsem se tam díval je to dost o ničem,ale co mě zaujalo velice,že jsem v bazaru našel mezi inzerentama našel jednoho z našich řad.!!!!!!!!!!!Fujjjjjj!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

Tak tu stránku někam přestěhovali. Krmy ty práskači - člen 510? V seznamu jsem nenašel - asi se už odhlásil, co?

Spletl jsem si seznam členů se seznamem uživatelů, už ho mám šmejda!

Dobře :D žalovat se nemá ale hlásit se to musí. Tak je to tedy ID 510 a nebo 590? Jdu se podívat na oba :mad:

SWINE: To jsi myslel vážně s tím 590.Jestli ano tak jsi mrtvej.Já jsem věrnej našemu clubu.:mad::mad::mad::D:cool::cool:

Vážení, máme tu demokracii a tak si může každý založit klubů kolik chce, teda jestliže se mu tím bude chtít trávit čas. Jsem rád, že konkurenční stránky vznikly už jen pro to, abychom měli potřebu si dokazovat, že ten NÁŠ klub je ten nejlepší a odměnou celému týmu, který se o NAŠE stará budiž naše co nejčastější návštěvnost a? už stránek nebo třeba klubových akcí a úzká spolupráce na jejich zvelebování. Tím třeba dokážeme, že konkurenční stránky samy vyšumí a vznikne klub SPOJENÝ. Ale i tak může po čase zase vzniknout klub další. Urážení našich členů, kteří lavírují mezi více kluby mi ale zavání DIKTATUROU PROLETARIÁTU, kdy kdo nešel s davem, šel jaksi automaticky proti, TO OPRAVDU CHCEME?????