Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.5. vyhlížejte tuto jízdní soupravu- AKTUALIZOVÁNO


Recommended Posts

Abyste věděli, čím přivezu \"dáreček\" od Rebika;):D

EDIT: Jinak dneska jsem na tomhle vozíku (je to sklopka:mrk) vezl zahradní traktor a dostal jsem se v pohodě i na rychlost 110 km/h:D

[upravil dne 29/4/2008 Dundee]

[upravil dne 30/4/2008 Dundee]

post-0-1410960034144_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to čísílko v kolečku na zadku přívěsu je tam proč??

Dneska jsem u Říčan dojel Tranzita s vlekem naloženým trámama (spíš přeloženým) a přiznám se, že když se vlek začal vlnit (následně pak i auto) a celá souprava začala po silnici kličkovat jak zajíc před myslivcem, tak jsem brzdil i ušima - představa, že najednou celá souprava bude kolmo na můj směr a já budu hledat, kde mi nechal mistr tesař díru nebyla vůbec příjemná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: já vím, ale tohle bylo na rovném úseku, kde nikdo nebyl, tak jsem to zkusil:mad: Šel by i víc, ale nechtěl jsem riskovat;)

Neon: Jiná nálepka nic neřeší, vzpomeň si na svou na zadním skle Ropise:D

Marcel: 160 dá auto samotný (nevim proč, ale je to jeho maximálka:(), takže s vozíkem těžko (kor naloženym metem dřeva)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Marcel: 160 dá auto samotný (nevim proč, ale je to jeho maximálka:(), takže s vozíkem těžko (kor naloženym metem dřeva)...

Tak bez dřeva by to mohlo...

Hele není 160 na TD Intclr nějak málo? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Hele není 160 na TD Intclr nějak málo? :myslim

Právěže je:( Ale tuším, čím to může být ;) Asi jsem si nenasadil zcela přesně táhlo plynu při přetěsňování plynového hřídele (futro + \"o\" kroužek) na čerpadle a asi mám i o něco menší dávku. Prostě mám strop 160, za mnou černej mrak a víc ani ťuk. Taky nereaguje úplně stopro na přidání plynu, dřív to lítalo jedna báseň 180 a še by i víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

že když se vlek začal vlnit (následně pak i auto) a celá souprava začala po silnici kličkovat jak zajíc před myslivcem, .

Jj, shimmy-efekt je sviňa??? :bacha

stačí impulz od bočního větru, nebo projetí díry jedním kolem a při pozdní reakci je vymalováno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, když se mě Dan ptal, jestli nemám nějaký červený praporek, že on myslel, abych před ním běžel a mával jako varovný předběžec. V tom případě rozhodně nehrozí překročení jakékoliv vyšší rychlosti. :aut A hlavně by bylo zbytečné nás čekat 1.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Medvěd

že když se vlek začal vlnit (následně pak i auto) a celá souprava začala po silnici kličkovat jak zajíc před myslivcem, .

Jj, shimmy-efekt je sviňa??? :bacha

stačí impulz od bočního větru, nebo projetí díry jedním kolem a při pozdní reakci je vymalováno

a proto je lepsi mit poradny auto a poradnej vlek (2 osak). vzhledem k tomu ze strechy delame, vime co to je jet s trema paletama tasek + naky tramy na vozejku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja jel minuly tyden na cernaku od makra ke scontu a prede mnou jel frajer s mondie a na strese mel palubky uchyceny dvema gumycukama, tak jsem ho tam pres plnou predjel a dobre jsem udelal, mondie vzalo pravotocivou zatacku a autak za nim mel par palubek na haupne, pod kolama, dost jich bylo na chodniku a ja mel aspon pocit, ze jsem sice udelal prasarnu, ale .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

no, ja jel minuly tyden na cernaku od makra ke scontu a prede mnou jel frajer s mondie a na strese mel palubky uchyceny dvema gumycukama, tak jsem ho tam pres plnou predjel a dobre jsem udelal, mondie vzalo pravotocivou zatacku a autak za nim mel par palubek na haupne, pod kolama, dost jich bylo na chodniku a ja mel aspon pocit, ze jsem sice udelal prasarnu, ale .......

Něco podobnýho se stalo kámošovi s fávem na R10ce. Dojel octu, která měla na střeše gumycukama chycený nějaký skříňky. Ženská začala před sjezdem brzit a milý skříňky šly hezky dopředu:o Kámoš si radši trochu zajel na další sjezd;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se mi zdálo, že by ty slabý plaňky mohly dost poskakovat či vypadnout, poohlížel jsem se po něčem, čim bych je donutil zůstat na vozejku. Nakonec jsem našel něco, co se bude hodit i před ohniště (podotýkám, že to tam můžu nechat, ale ekologickou likvidaci si budete muset zajistit;)).:D

P.S.: Než jsem to našel, tak se dost rychle sešeřilo, proto taková blbá fotka;)

[upravil dne 30/4/2008 Dundee]

post-0-14109600353988_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...