Sign in to follow this  
Followers 0
007

samé problémy

1 post in this topic

Ahojky lidicky tak jsem dlouho nepsal,no auto me nozlobilo a ted se to seslo vse naraz.Mam asi 4 mesice novou spojku a potvora zacala zabirat az na hoře tak jsem ji povolil.To se opakovalo a ted jsem se dostal do polohy ze je lanko uplne volny.Mam strach pokud zacne zabirat zase na hore jak ji povolim jeste vic kdyz ted je uplne volna!!??Dále dnes jedu a auto jak kdyby reklo ser... na tebe at jsem preradil nebo slapal sebe vic na plyn tak to nemelo silu.Elektrika si dela taky co chce nejdrive mi prestel strikat zadni odstrikovac potom prestal i stirat,dale vyhrivani zadniho skla nema jit zapnout poku nemam otocenej klicek tak to bylo doposud ale ted... to jde zapnout a vypnout i kdyz tam nemam klic??Dale jsem dotahoval rucku a jedno kolo brzdi vic nez druhy.Pritom je to na jeden sroub.Nekdy se mi zda ze mam auto co jede kdyz sotva skrtnu o plyn a nekdy se tahne (to jsem zde uz zminoval)Poradte nejvic me ale stve ta spojka tak nova za takovy prachy a ze by uz mela jit do cajzu??? Jo mam 306 1,4 1994 DIky