Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojkááááááá


LIBOuRák

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

spojky na peugeotu nejsou nej, vim to, mel jsem tri roky 205 GTI, krasnou vonavku, nacpal jsem do ni posledni prachy a az mela najeto 360000km,prodal jsem ji a ted lita nekde u vsetina. Jednou,kdyz jsem jeste jezdil zavody do vrchu, nemohl jsem prijit na to, proc porad skube, rikal jsem si ze uz umira, no a az po dlouhe dobe, kdyz jsem se rozhodl, ze ji vymenim, jsem pri sundavani prevodovky zjistil, ze mi chybí jeden ze ctyr sroubu a tak se prevodovka odklaneja od bloku motoru. Po oprave, jako nova!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, podle me, jak s tim jezdis.. neco jineho bude 1.9 GTi se 150 k, neco jineho bude 1.1i ve meste a neco jineho bude 1.4i na dalnici...

BTW: v manulau ke Skode S105/120 se pise, po 100 tis. km namaznout lozisko spojky... neslysel jsem o nikom, kdo by menil lamelu.. a to tyhle motory maji zivotnost cca 120-160 tis. km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem janhercik

Já měl lanko venku, prolil jsem bovden olejem na bowdeny, lanko vrátil a bez výsledku. Což, já si zvykl, ale partnerka s tím autem nechce jezdit (chybí jí i posilovač řízení a automat...). Když jsem se snažil ručně hnout s pákou spojky, za kterou tahá lano, tak jsem s ní moc nehnul, je to normální ?? Pohledem na pouzdro (po vyndání krytky na tělese převodovky) ve kterém chodí ovládání páky spojky jsem nezjistil jeho narušeni, trochu jsem ho mázl. Tak nevím. Také mě zaráží, že mám na 405 1,9 D rok 1991 provedení, kde se seřizuje chod pedálu lanem.

Nic proti, ale to je tak náročný jezdit s manuálem? Navíc se mi zdá lehčí jezdit s naftovym motorem než s benzínem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...