Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní lampy 106,206,306,406


David 106s16

Recommended Posts

Napsán autorem David 106s16

Podarilo se mi konecne sehnat cire zadni lampy i na dalsi typy Peugeotu, a sice na 106,206,306,406

Cena je vzdy stejna a to 3400,- vc DPH. Cena je za komplet 2 lamp.

V pondeli, pokud cas dovoli, bych mel mit taky nejake fotky.

A jejej, to je velmi slusna cena :D uz se moc tesim na fotecky. Taky by me zajimalo jestli pro tu 406 jsou pro starej nebo novej model ?

Jo Davide, mel bys ty mlhovky na starsi 406?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Podarilo se mi konecne sehnat cire zadni lampy i na dalsi typy Peugeotu, a sice na 106,206,306,406

Cena je vzdy stejna a to 3400,- vc DPH. Cena je za komplet 2 lamp.

V pondeli, pokud cas dovoli, bych mel mit taky nejake fotky.

...tiez som ix hladal a nasiel...tu uvadzana cena ma ale dost prekvapila, u vas na www.autodoplnky.cz sa cena hybe od 6-7 tis. czk. !!? Ale bolo mi potvrdene, ze su len pre karoseriu po facelifte - novu. Problem je vo veku kufra, na starsej verzii by diel ku svetlam nepasoval, ale maly zasah klampiara a malo by to byt ok :)

Robia ix Autostyle a FK Automotive. U nas v SR mi ix ponukaju za 9000 .((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapinam, pouze nestiham. A taky jako vzdy v lednu ztracim chut do zivota. Zaplatit DPH, silnicni dan, dalnicni znamku (ta podelana znamka na neexistujici dalnice stoji 7t), nejake ty zakone pojistky...... To pak vzdycky hledam peknou vetev.

K tem lampam-podle katalogu nejsem schopen zjistit u 406 jestli je to na stary model nebo na novy. Maji tam napsano na 406 od rv 95, ale nemaji zadnou zminku o tom, ze na 99 nahoru je to jinak. Budu to muset vyzkouset.

Na 205 a 405 by to slo taky a za stejnou cenu, akorat se mi do toho moc nechce, protoze se trochu bojim, ze bych se toho uz nikdy nezbavil.

[Editován dne 3/2/04 David 106s16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Nenapinam, pouze nestiham. A taky jako vzdy v lednu ztracim chut do zivota. Zaplatit DPH, silnicni dan, dalnicni znamku (ta podelana znamka na neexistujici dalnice stoji 7t), nejake ty zakone pojistky...... To pak vzdycky hledam peknou vetev.

K tem lampam-podle katalogu nejsem schopen zjistit u 406 jestli je to na stary model nebo na novy. Maji tam napsano na 406 od rv 95, ale nemaji zadnou zminku o tom, ze na 99 nahoru je to jinak. Budu to muset vyzkouset.

Na 205 a 405 by to slo taky a za stejnou cenu, akorat se mi do toho moc nechce, protoze se trochu bojim, ze bych se toho uz nikdy nezbavil.

[Editován dne 3/2/04 David 106s16]

Davide nevzdavej to, bude zase lip, uvidis ;) Koho bych pak uhanel o mlhovky :D

Preju at to vsechno vyridis a zustanou ti jeste nejaky nervy v poradku a az budes mit cas, tak se tesime na ty fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...