Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chce se někdo svézt?


Recommended Posts

Jak už většina z vás ví, povezu na Seč sponzorský dar od Rebika v podobě kubíku dřeva, tak nabízím 1-4 místa u sebe v autě;)

Problém ale je, že musím v pátek do práce:(, takže se budu muset vrátit buď ještě ve čtvrtek večer nebo v pátek brzy ráno.

Pokud by se chtěl někdo z Prahy či okolí zajet na Seč na otočku mrknout nebo pokud bude mít s někým dohodnutý nedělní odvoz zpět, není problém, abych využil kapacitu auta;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nee, pojedu ve čtvrtek (někde by tu měla být informace, že sraz začne 1.5.:myslim) někdy odpoledne- počítám tak kolem 14té až 15té hodiny ode mě, tudíž v Praze budu nejdřív půl hodiny po výjezdu z domu;) Ale záleží na domluvě, jak by se to komu hodilo;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Nee, pojedu ve čtvrtek (někde by tu měla být informace, že sraz začne 1.5.:myslim) někdy odpoledne- počítám tak kolem 14té až 15té hodiny ode mě, tudíž v Praze budu nejdřív půl hodiny po výjezdu z domu;) Ale záleží na domluvě, jak by se to komu hodilo;):)

:( To je smůla, já přijedu až v pátek večír...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Hele Dane, intimní otázka ;) A co takhle vyjet ve středu (v práci si vezmeš volno) a vrátit se ve čtvrtek večer?? Večer bychom popili a tak ... CO TY NA TO???;););)

tak ted uz vubec nechapu, kdy jedes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Dane, až ve čtvrtek?

A já myslel že je to dřevo na úpálení čarodějnic...

[upravil dne 23/4/2008 Marcel505]

Ty se prý přesunovaly až na čtvrtek ... asi, že jich tam prej bude vícero ... :myslim:D

EDIT: opravil jsem si hrubku ... :mad::mad:

[upravil dne 23/4/2008 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Neon

Hele Dane, intimní otázka ;) A co takhle vyjet ve středu (v práci si vezmeš volno) a vrátit se ve čtvrtek večer?? Večer bychom popili a tak ... CO TY NA TO???;););)

tak ted uz vubec nechapu, kdy jedes :D

Já s roďkou jedu v pátek někdy k ránu. Ale klíďo bych tam zajel ve středu odpoledne a vrátil se ve čtvrtek navečer, protože v 06:00 ráno ze čtvrtka na pátek musím být na letišti ... :( Chapeš?? :D A kdyby jel Dan NÁHODOU ve středu (jako, kdybych ho ukecal), tak se tam, na jeden večír zajedu mrknout bez roďky ... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Marcel505

Dane, až ve čtvrtek?

A já myslel že je to dřevo na úpálení čarodějnic...

[upravil dne 23/4/2008 Marcel505]

Ty se prý přesunovali až na čtvrtek ... asi, že jich tam prej bude vícero ... :myslim:D

Jako ve dvou vlnách? To se zase dějou věci... To to tam ještě v pátek bude ještě cejtit... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marceli nebude to ve dvou vlnach, carodejnice budou na srazu upaleny toho 31. dubna, jak jsem puvodne psal ve zvadle :)

ciste z toho duvodu, ze ve stredu tam tech lidi bude par, tak mi prijde zbytecne organizovat neco vic nez opekani burtu, radeji nechame drevo na ctvrtek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Dřevo vyzvednu ve středu a na sraz jedu v čtvrtek;)

Neon: Když mi rupne v bedně, tak po naložení vezmu směr Jahoda a Seč a hotovka:D

Hohohóó, uvidíme, co a jak bude, ale nebylo by to špatný ... zaplatil bych Ti za to pobyt :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Neon

To by se zaplatilo sólo ... spali bychom tam, kde bychom padli ... :mrk:cool:

ze st na ct bude kemp temer prazdnej a vy budete spat nekde venku, to zrovna.. :D

Ouvidíme, hlavně, jak se Dan rozhodne ... ;) Jinak myslim, že spaní není potom problém dořešit na místě, ne?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...