Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 - en français crème by Heinss-THE END


309GT

Recommended Posts

Chci Vám představit své auto.Je to Peugeot 309 rok 1991 s motorizací obsahu 1.6 8V 65KW (88PS).Auto bylo dovezeno před šesti lety z německa po prvním spokojeném majiteli.U nás sloužilo do doby než jsem dostal papíry jako druhé auto v rodině a když ho vystřídal novější bráška 306 tak konečně zůstalo mě.Původní barva je Grafitová metalíza ale kolem června bude auto přelakované do čisté černé barvy.Na autě proběhli nějaké úpravy,ale prozatím jen menšího rázu,protože auto používám denně při cestách do školy a myslím že by nebylo vhodné dělat nějaké zásadní úpravy které by mě v cestách omezovali.Zatím je přečalouněný interiér do modro-černé potahové látky včetně palubní desky.Polstrování dveří je předěláno na dle mého názoru malinko hezčí a kulatější díky dveřním madlům z Peugeotu 405 a dveřních kapes z Peugeotu 306.To jsem dělal hlavně kvůli osazení reproduktorů do spodní části dveří.Dál je v interiéru tříramenný volant Peugeot 405,hlavice řadící páky,ruční brzdy a manžety od FoliaTecu,sportovní chromové pedály a loketní opěrka a nasvícená podlaha,kufr a středový tunel modrými neony a LED.Sedačky jsou od výroby anatomicky tvarovaná,tak že jsem je nechal být akorát na ně mám potahy které nejsou na fotkách protože jsou v pračce.Hold občas je třeba skočit do auta v monterkách a tak se to na nich podepsalo.Venku je zahlazená maska chladiče,zahlazené lišty a výkroj pro RZ předního nárazníku,zahlazené otěrové lišty a v zadu pak originál křidélko a zahlazené dveře kufru.Alu kola jsou Autec Zyklon 7x15\" ET 15 a pneumatiky Michelin Pilot 195/50 R15.Co se týká audia tak mám rádio nevým jaké značky,ale má 4x45W,CD,MP3,WMA,přední komponentní reproduktory Impulse,v zadních \"c\" sloupkách třípásmové stejné značky a v kufru kostku se subwooferem Carpower,ale již čekám na subwoofer Fli.Zesilovač je Spectron SP 2200 a komplet kabeláž Sinus Live.V motoru je snížená kebule,spotrovní sání a svíčky...je tam toho mnohem víc,ale už si nevzpomenu na všechno...:roker:papa:mrk

[upravil dne 4/5/10 309GT]

[upravil dne 6/5/10 309GT]

[upravil dne 15/5/10 309GT]

[upravil dne 27/5/10 309GT]

[upravil dne 20/9/10 od 309GT]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ani ne,jen jsem sundal ten kryt a nabodoval jsem tam plech o síle cca 1mm,pak jsem dodělal bočnice aby tam nebyly díry a pak přišlo kytování....mazec....ale neni to moc těžký,je to rovná plocha tak to šlo hezky.Ty boky byli na kytování horší....Jinak já tam nacpu ten 3.0 V6 24V.Hned jak bude po TK tak jsem do toho,viděl jsem na youtube.com videa jak to maji v 205 a fakt mazec......To musím mít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dabomb

Ale zdá se mi,že tím dost 5-te dveře kufru ztěžknou.při otvírání už jde víc cítit váha dveří:o

Já jsem nepocítil,že by to bylo o moc těžší,al já mám plato na pevno,tak že je možný že mi to drží hlavně kvůli tomu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jen blbni!!! :aut:D

Hlavně se v tom pak nezabij;)

No,musí se hlavně pořešit nejdřív co s brzdama a podvozkem,jinak já to nebudu stavět na machrování a ukazování jakej jsem borec jako pár blbů co se dá potkat denně:P Chci auto postavit opravdu pořádně a ukázat že i auto jako Peugeot 309 jde upravit,máme doma 306 a za mojeho miláčka bych neměnil ani náhodou...a hlavně se mi líbí zvuk V6.To je něco čeho u čtyřválce nedocílíš ani kdyby jsi se snažil sebe víc...O to že to má 200PS mi nejde,prostě to auto se mi líbí a chci si ho nechat delší dobu i kdyby jsem si měl koupit ještě jiné auto na ježdění a tohle si jen nechat pro radost na projížďky za teplých víkendových dní.....:roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mimochodem ten sestivalec; nevim jakej motor na to mas, ale nekde jsem cetl ze jedinej kterej se da pouzit na tuhle prestavbu (jak do 306, tak i do 205 a 309) je 3.0 24V jako je treba ve 406 (nejspis ho mely i posledni verze 605), a to protoze ten starsi 3.0 z 605 je moc vysokej a tak se neda pouzit (byla by moc nizko vana)..

jestli je to OT tak sry..

Jinak hodne stesti, jsem zvedavej na vysledek..

[upravil dne 30.5.08 jurash]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...