Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka vpravo nahore na palubce 309??


Vvitty

Recommended Posts

Zdravim,

vite nekdo k cemu presne slouzi kontrolka vpravo nahore? Foto je zde (majiteli timto dekuji za to ze dal fotku na web, nemusim shanet tikital:) ):

http://www.peugeot-club.com/main.php?co=club/info.php&ktere=1099

Pred par dny mi na dalnici zacala svitit, a nez jsem ujel 20km k nejblizsimu parkovisti tak zase prestala...??

Tipoval bych to na chladic, aspon podle znacky, ale menil jsem tam kapalinu za nemrznouci do -40 v listopadu, takze to by melo byt v pohode??

Dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me kdysi svitila pri vymene kapaliny... Byla zavzdusnena, ale po nejakych par desitkach km se to umoudrilo a svitit prestala...

Jinak obcas sviti i kdyz je auto prehraty (spolu se STOP)

Ted v tech mrazech je to docela mozny, protoze zamrzne ta tenka hadicka od nadrzky k chladici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Toman

p.s. jinak sem rad ze jsem mohl poslouzit fotkou.. kdyby neco tak muzu jeste dofotit :-)))

:) ja se uz od jara dokopavam k tomu si par fotecek udelat, ale to chce auticko nejdriv trosku umejt aby bylo vubec videt :))

nejak na to ale neni cas, vzdyt i ty fotky co mam na strankach jsou jeste od autobazaru :))

jinak jsem se dival a chladic je plnej, mozna se tam nekam dostala nejaka vzduchova bublina nebo nevim... nebo se cidlu neco nelibilo, uvidime jestli to bude delat dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se taky stane, že se plovák v čidle zasekne o hřídelku na které jezdí. Ponořit to do nějakého WC roztoku, se rozpustí usazeniny a pak to zase 50 let funguje. Propláchnout vodou a zase našroubovat do expanzky.

Jo, vivat VUT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JARDANET: Další možnost je, že tam máš chladicí kapaliny tak akorát na hraně, měl jsem to samé na 205-ce, když jsem ji koupil od předchozího majitele. Při studeném motoru to svítilo, a když se ohřál a kapaliny teplem \"přibylo\" (7 - 10 km jízdy), kontrolka zhasla. Vyřešilo to deci destilky a už dva roky je od kontrolky pokoj.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az budu zas doma v CR a vratim sluzebni auto, tak to zkusim dolejt a vycistit, jen tak pro jistotu :)

spis me stve ze mi psal bracha a obcas v zatacce najednou zacne svitit kazda kontrolka na palubce a nebo naopak vsechno zhasne... asi nejakej zoxidovanej a uvolnenej kontakt, budu to muset dohledat, brrrrrr :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidis, to bych mohl zkouknout protoze ho tam je urcite pod ryskou. naposledy jsem ho dolejval pred par tydny a jak znam brasku, tak uz od ty doby natocil urcite par tisic km, takze je mozny ze uz ten olej ponekud vymizel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...