Sign in to follow this  
Followers 0
Davy

Mlhovky

14 posts in this topic

Tak jsem se chtel jenom optat jak mate (jestli mate) na sve 405-ce vyreseny predni mlhovky. Ja tam zadne nemam a nemam ani v prednim narazniku misto pro ne, tak jsem se chtel s Vami poradit jak nejelegantněji je tam pridelat..... .

Diky za rady a nazory

To je jednoduche, koupis si mlhovky na 405ku, ktere maji takovou plastovou kapsu. Sundas naraznik a zevnitr jsou nacrtnuty otvory, ktere vyriznes a nacvaknes tam ty kapsy a pak svetla.;)

Pokud nemas vyvedenou elektro instalaci, tak to ti musi poradit nejaky odbornik prez toto... Vim jen, ze jsou potreba draty, konektory, rele a vypinac......;)

no ja jsem ten naraznik jeste extra neprohlizel ale zatim se mi nezdaly, ze bych tam mel nejake nacrtnute otvory ale jeste mrknu. Kolik tak stoji ty mlhovky? :(

ze by to bylo az tak jednoduche? me osobne by se libily takovy ty maly cocky (hella micro de) po stranach spztky jak jsou tam ty otvory, ale obavam se, ze by to asi blokovalo pristup vzduchu ke chladici...

nefunguje mi EDIT takze jenom dodam ze na tom prvnim obrazku mlhovky nejsou, ale je tam hezky videt ten prostor pod naraznikem vedle znacky, kam bych je nacpal...

tak to vidim prvni fotku (pěknou) s mlhovkama.

Abych řekl pravdu radši bych ty mlhovky dal tam kam patří (viz. nižší obrázek), nevím jakou účinost mají mlhovky ale jestli by u té značky nebyly moc blízko u sebe a navíc moc nahoře?

Co že to stojí?

TO:Davy: Já jsem kupoval jednu a to úplně novou a stála 1200 od Bosche a sehnal jsem ji ve Slušticích.Sháněl jsem ji i jinde,ale nikde levnější nebyla.:cool:

No třeba se dají sehnat levněji i s celým nárazníkem.Já jsem sháněl jen jednu tak to byl větší problém.Zkus Oddiho ten má všechno.