Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Upřesnění platby - prosím všechny co zaplatili aby zde napsali za co platí


Recommended Posts

Původně zaslal: voštík

MKacko: dopsano, poslano v excelu, ktery jsi sem postnul. podle PDF se to trosku lisi - odpocti kár

ono se nabízí prostě moc variant za co kdo platí bohužel podle ceny neny nejsem schopen poznat kdo a co, protoje tam nepotvrzeno a ok;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Neon

1x mimořád (nemluvící) :D:D:D

ty mě chceš zničit na to nemám kolonku:D:D:D

To je v pohodě, udělej to tak, že celou naši sumu pak vynásob NULOU (protože mimořád je grátis) a případný přeplatek mně vrítíte ... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: standa.zelinka@volny.cz

ahoj Id.č.7651,,mám to tak jak uvádíte v modelovém případě pro 2 , ale bez snídaní , tj. 1838 kč. jelikož chci LUX , tak případný rozdíl doplatím na místě !!!, neznám ceník , Hezký den , pá Standa :papa

:o:o:o tý woé, nechtěl bych pořádat tenhle sraz :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2mk405: nemluvici neradi kolonku nepotrebuji, ty jsou zdarma :) teda aspon pokud si dovezou vlastni postel :D

a psal mi Biff, ze jeho kamarad nemuze prijet, tak menil objednavku... odkazal jsem ho na Tebe, kdyby se neozval dej vedet.

2Keejml: tak to me mrzi, ale hlavne ze jsi ok. domluvim se pak s Medvedem jak Ti vratit penize.

2minimaxa: to ja taky neee a vubec organizatorum nezavidim :bacha

2standa: lux ubytovnu, nebo lux chatku? a na kolik dni? a pro kolik lidi? trosku to rozepis :)

jinak cenik znas, resp. staci se podivat na cenik kempu, odkaz je ve zvadle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keejml: tak to je mi lito, pokud budes chtit a mit naladu muzes se s nekym domluvit a na orientak vyrazit, klidne te do kempu hodim..;)

ad. ubytko : NA UBYTOVANI JE TU VLASTNI VLAKNO TAKZE TO PROSIM PISTE HLAVNE TAM, HLEDAT TO PO CELYM FORU JE PRO ME TROSKU KONTRAPRODUKTIVNI!! DEKUJI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám to , ač nerad, malinko zkomplikuju

Vzhledem k tomu že obě děti jsou nemocné ,té strší dnes propichovali ucho a zřejmě ji čeká ještě to druhé, jsem nucen ze srazu odhlásit jak děti tak i manželku . Co to znamená ad ubytování , stravování a peníze.

Změna z původního na :

Já ID 5360 příjezd čtvrtek ráno

snídaně 1x Pá , 1xSo , 1xNe

večeře 1xČt , 1xPá + 1x sobotní hody

ubytování ve stanu

Prosím o přepočet , sám v tom mám nejasno.

Díky a sorry za komplikace :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Keejml: tak to je mi lito, pokud budes chtit a mit naladu muzes se s nekym domluvit a na orientak vyrazit, klidne te do kempu hodim..;)

No tak já se asi přijedu podívat, pokud mě neukamenujete že přijedu mámy almerou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek Rad bych se ješte přihlásil,

Přijedu sám jakožto řádný člen a budu chrnět v autě, dnes odešlu platbu co se týče full servisu a ubytka, takže:

1. řádný člen 80 Kč

auto 2x noc 90 Kč

vzdušné 2x 13

snidaně 2x 50

večeřě 2x 70

Celkem tedy 436 Kč, mám Ebanku takže když to dnes odešlu tak to tam dnes ještě bude

je to spávně?:myslim:myslim:myslim

Radess ID 6903

Jo a přijedu ve čtvrtek

[upravil dne 23/4/08 Radess]

[upravil dne 23/4/08 Radess]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem platil:

řádnej člen 80,-

povlečení 50,-

večeře Pá 70,-

chatka Pá 130,-

auto Pá 45,-

povlečení 13,-

snídaně So 50,-

steak večer 120,-

chatka So 130,-

auto So 45,-

povlečení 13,-

snídaně Ne 50,-

-----------------------

Celkem 796,- Kč

Možná ale dorazím už ve čtvrtek večer, takže bych si pak na místě připlatil za jednu noc navíc. Snídani ne, protože se večer přecpu buřtama a ráno mi pak bude spíš špatně, než abych měl hlad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keejml

Původně zaslal: Béďa

Keejml: tak to je mi lito, pokud budes chtit a mit naladu muzes se s nekym domluvit a na orientak vyrazit, klidne te do kempu hodim..;)

No tak já se asi přijedu podívat, pokud mě neukamenujete že přijedu mámy almerou :D

žádnej problém, pár lidí co měli dřív peugeot jezdí na sraz také jinýma autama;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2mk405: nemluvici neradi kolonku nepotrebuji, ty jsou zdarma :) teda aspon pokud si dovezou vlastni postel :D

a psal mi Biff, ze jeho kamarad nemuze prijet, tak menil objednavku... odkazal jsem ho na Tebe, kdyby se neozval dej vedet.

jo ozval se, jen prosím všechny aby mě to spíš napsaly sem na mail nebo tak, přeci jenom v práci to řešit nemohu...;)

takže telefon dopoledne pokud možno jen v kritické situaci:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja platil BIFF 3127 (ctvrtek az nedele)

radny clen 80,-

normal clen 130,-

2auta 270,-

ubytovani 2 chatka 858,-

povleceni 50,-

2xvecere ctvrtek 140,-

2xvecere sobota 240,-

2xsnidane nedele 100,-

---------------------------------------------

1868,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...