Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhřívání zadního okna - oprava


KoNG

Recommended Posts

Ahojky

Dokáže mi někdo poradit čím by se dalo bezpečně opravit vyhřívání zadního okna - jedna linka nehřeje na jednom místě je poškozena. Až tak mi to moc nevadí ale jelikož chci dávat folie tak bych to chtěl nějak opravit pokud to jde. Protože když bude folie tak už to opravit tak jednoduše nepujde, bez toho aby se to muselo celý strhat :)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mrkni do hledání ale dá se koupit opravný vodivý lak tímto jsem opravoval asi 5 linek a šlapalo to pak další rok,pak jsem auto prodal

jinak zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bombarderik

Da sa to spojit pajkovanim pokial vies kde je to prerusene. Ja mam taky isty problem az na to ze neviem najst kde je ta linka prerusena.

to já vím yale bohužel bych musel vydělat celý zadní dveře aby se to dalo pájkovat ;) a to se mi pochopitelně nechce

[upravil dne 19.4.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...
  • O 1 měsíc později...

V Kelly jsem jna to kdysi koupil jakysi roztok se stribrem, opravoval jsem tim linku na 306. Sice to jeste nekde mam ale stetecek se mi rozbil a ted bude potreba opravit druhou linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...