Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní brzdy


Libor

Recommended Posts

nevite nekdo neco o tom jestli existuje neco jako kotoučový brzdy na zadní kola u 405-ky? a ještě mam problem: špatně to brzdí:mad: nejspíš to bude posilovačem protože když to našlápnu podruhý tak brzdí líp. tak co je potřeba aby to fachalo dík předem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lbor, skúšal si už odvzdušni? brzdy?

Mne v zime odišla podltaková hadica od motora k posilovaču. Raz to brzdilo, inokedy nie, najhoršie že som ju skušal dva razy a vyzerala by? dobrá, pre istotu som ju skusil vymeni? a bolo to OK. Musela niekde prepuš?a?. Skús možno to pomôže. V servise mi tvrdili na 100%, že je to posilovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existují zadní kotoučovky na 405. Ale pokud je na tom autě nemáš od výroby (Mi16, T16), tak je docela zbytečnost uvažovat o nějakých přestavbách.

Pokud to špatně brzdí, a moc tomu nerozumíš, dej to do servisu. Nic víc ti poradit nemůžu, brzdy nejsou zrovna vhodnou částí auta pro experimenty.

Jinak, pokud to brzdí až na druhé šlápnutí, máš tam někde vzduch. A pak taky se docela rády přidírají válečky, hlavně vzadu, a přicpávají omezovací ventilky. A pokud je auto již poněkud starší, je vhodné se důkladně podívat na stav trubiček a hadic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...