Sign in to follow this  
Followers 0
graver

teče olej

4 posts in this topic

Odněkud mi začal téct olej (nic divného samo o sobě :-), ale když zvednu dekl, je motor postříkaný a olej je snad v každé prohlubni. Teče to docela dost - stačí, aby auto chvíli stálo a je to na silnici. Při spuštěném motoru není nic vidět, ale musí to být shora - odkud to může jít? Těsnění pod víkem rozvodů? Nebo (jako u kolegy) zamrzlá drátěnka v olej. víku (ale z otvoru měrky nic nejde)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo mraz to je previt, ten vam sezral pracku :) koukam jakmile se ohladi tak se tady tohle vzdy resi, ze by nejaky konstrukcni nedostatek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Někde máš prostě díru. Jako jsem měl já:( Je divný že není vidět odkud to teče(máš tam ještě nějakej olej?:)). To že je to rozstříkaný může být tím, že to teče zvrchu, směrem k alternátoru a ta jeho vrtulka to rozstříká všude. Zkontroluj to víčko a všechny hadice co od něj vedou.

Přečti si:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ne ze by se mi stalo neco podobneho, ale dneska jsem dal auto poprve v te zime do garaze na chalupe, kam se normalne v zime nedostanu, ale s GY UG6 jsem to projel. Asi jsem to nemel delat, protoze jsem zjistilk, ze je tam slusny flek od oleje. Urcite to driv nekapalo, alespon ne v takovem mnozstvi. Na rysce to vypada dobre. Nemel jsem ale chut lezt pod auto a z vrchu je vsechno suchy :-( Olej vypada na motorovy. Ted jsem ho menil, takze je celkem jeste pekne mazlavej a ne uplne cernej jak bota. Voda v tom nebyla, jen cistej olej. Je mozny aby to prestalo tect, ted kdyz se oteply? Nechce se me to nechavat pretesnovat nebo neco podobneho :( Je to na 2,1 TD (406)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.