Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake max. disky na 1.4i?


vlado1

Recommended Posts

Preboha, tema sa skoncila v 4 mesiaci 2008 :D

ferrari - neni to cipovina, je to vytiahnute s original manualu ktory sme k autu dostalo, pri dalsom facelifte bol dalsi manual, tak mozno to upravili ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj peugeotáci:papa..pujdou mi pneumatiky 185\\65 R14 na rafky na kterých je ted guma 165\\65 R14 ? Koupil jsem to s temadle uzkýma kolama,ale v tP mam ty 185,tak jestli mam kupovat i nové disky....:)

Nie maximálne može byť rozdiel 10 takze ak máš 165 tak max 175 dáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj peugeotáci:papa..pujdou mi pneumatiky 185\\65 R14 na rafky na kterých je ted guma 165\\65 R14 ? Koupil jsem to s temadle uzkýma kolama,ale v tP mam ty 185,tak jestli mam kupovat i nové disky....:)

Nie maximálne može byť rozdiel 10 takze ak máš 165 tak max 175 dáš...

Si si istý? A ako vieš, aké má disky? Záleží to na šírke disku, zisti, aké máš...aj tie sú predsa predpísané v TP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferrari na to jsem z čista jasna zapmněl:) v TP mám 5.5 J14 ET 4,24 Jenže ted jsem koukal na disky ze všech stran (jsou na autě,takže jen tam kde je videt)a žádný číslo jsem tam nenašel,takže jak zjistim co tam mám fakt nettušim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malo by to tam niekde byť, kukni poriadne...na Corse to je vyrazené pekne zvonka...ale aj tak to nie je tragické, na Corse sú široké 5 a pneu je 145/80...tým chcem povedať to, že máš možno 5,5 aj s pneu 165.

PS - to, čo píše Jooose isto nie je pravda...teda isto to vo všeobecnosti neplatí. Ako vravím, výcuc z TP Corsa:

tpiy.jpg

pneuii.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady ,ale jak si dával tu druhou fotku tech vyraženych čisel na disku,tak takhle to tam určitě nemám ,anebo navštívím očního lékaře že jsem uplně slepý...Zkusím ještě sundat kolo a uvidim z druhy strany.Bylo by fakt divný kdyby tam žádné označení nebylo,nějak se na to přijít musí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláští tak patřim mezi těch o,o1 procent ,kteří tam to označení nemají :D Dnes jsem to prohlížel ze všech stran, i jsem to měl sundany,ale po vyražených číslech ani památka :nevim a to jsem to prohlížel opravdu ,ale opravdu pocivě.

No nic zatim to tam necham.Hold na zimu a před STK budu muset koupit nový kolečka i s diskama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem tu řešil o několik příspěvku vejš...mel jsem dokonce kolo sundané a hledal jakekoli čislo ,ale nikde nic :bojim Ale o to,co tam mam ted nejde..zajíma mě jestli diyk s roztečí 4 X 100 namontuju na auto ... :)

Tak nic,zjistil jsem že tam má být rozteč 4 X 108 X 65 ,takže předpokládám že kola by na auto našroubovat nešli...

[Edited on 17/8/11 by roura]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...