Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake max. disky na 1.4i?


vlado1

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Jdou tam i 17". V Anglii jsou kola "Lions", tedy designem Cyclony, ale v 17". :o 

Nicméně na těch 16" se to dá. 306tka má měkký podvozek. Taky záleží na pneumatice. Já tam měl Pirelli PZero Nero. Sedělo to super, jenom na můj vkus ubývaly příliš rychle. Ač je ten podvozek měkčí, stejně brzo zařval a nevydržel ani 100 tkm (ale já silenty měním při sebemenší vůli :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Otec má 1.4-ku sedan -98 a v TP sú uvedené len R13 v rozmere 165/70 na disk 5x13 a v poznámkovej časti je ako alternatíva 175/70 na disk 5,5x13 To je vše...Pýtam sa, podľa čoho to zapisoval výrobca, keďže som sa stretol na 306-ke aj s rozmerom R14, R15...je to od motorizácie, alebo od roku výroby, alebo od čoho ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže keby som si aj od importéra vyžiadal potvrdenie, tak by to bolo zbytočné, lebo by tam aj tak bol uvedený len rozmer z TP a to R13...mám pravdu? Skúšal už niekto s potvrdením? Aspoň keby tam dali R14 ky, na sedan už mohli dať... 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...