Tomas-X

ND na P206

11 posts in this topic

Potřeboval bych poradit. Už dlouho sháním pravý přední blatník na svoji 206tku. Jenže je to model XS, blatníky jsou trochu jiné, víc roztažené a nikde je nemůžu sehnat. Na vrakáčích na mě hledí jak na blba a snaží se mi vnutit normální. A nový se mi taky nechce kupovat. Pravidělně obvolávám i inzeráty z annonce jenže všechno jsou to normální blatníky. Nevíte náhodou o někom kdy by takový díl měl na prodej?

[Editován dne 22/1/04 Tomas-X]

Kouknu se ti. Von neni na XS jiny, je to oznaceni vybavy, je jiny asi jen na dvoulitru. Ted jsem tady totiz mel 1,4 XS a byl uplne normalni.

[Editován dne 22/1/04 David 106s16]

Já mám 206 1,6 a tam jiný opravdu je. Ten XS je víc \"nafouklý\". Mám doma už levý a pravý nemůžu nikde sehnat. U Peugeota mi řekli že tyhle blatníky se dávali od motoru 1,6 a víš.

Napsán autorem David 106s16

Kouknu se ti. Von neni na XS jiny, je to oznaceni vybavy, je jiny asi jen na dvoulitru. Ted jsem tady totiz mel 1,4 XS a byl uplne normalni.

Tak to by bylo super. Můžeš zjistit cenu a jestli by byl teda k mání? Kdyžtak ti pošlu ještě fotku toho co mám doma, a? to můžeš porovnat. Ráno se vloudila chybka za kterou se omlouvám, levý mám, potřebuju pravý. Na www.sweb.cz/tmikula jsem dal 2 obrázky, ten samotný blatník je XS a to na autě tam mám teď, je to z nějáké 1,1čky.

Napsán autorem David 106s16

OK. Myslim si,ze o jednom vim.

Neříkejte mi, že nikdo o žádném nevíte. Mohl by být klidně i z verze s motore 2,0. Rád bych to do jara dal dohromady a? to trochu vypada:)

Můžu ti nabídnout XS nárazník, že bys měl jeden do rezervy. Zkus v Annonci najít Peugeot díly Braškov u Kladna. Ten je mívával, ale byl dost drahej.

Přední nebo zadní a za kolik by byl??

Napsán autorem Venca

Můžu ti nabídnout XS nárazník, že bys měl jeden do rezervy. Zkus v Annonci najít Peugeot díly Braškov u Kladna. Ten je mívával, ale byl dost drahej.

Když jsem v létě sháněl díly na mou, tak chlápek z prahy tam nějaké XS měl. Mrknu se jestli ještě nemám na něho kontakt.

Když jsem dával do kupy mojeho peggyho tak nebyl problém, protože v Polsku na burze seženeš cokoli s plechů. Např. př.blatník od 800.- lechce pošk. až 1.200.- za pěkný ;)