Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 GTI


rozsi

Recommended Posts

Zdravim pežo?áky,mam 205 1,9 GTI a kdyz jsem ji vcera chtel trochu protahnout a rozehnal to asi na 150,tak najednou se zacal ztracet vykon a z vyfuku sel bily kour.Nejdriv jsem myslel.ze je to tesneni pod hlavou,nebo hlava ,ale kdyz jsem na chvilku zastavil,tak to bylo zase OK.Zadna voda se neztratila,tak netusi co to bylo!Ted to jede ok,ale radci tomu moc nedavam.Jo a taky me zlobi otacky.Porad se drzi na 2000..co myslite?Lambda?Vaha vzduchu je relativne nova(newim,jestli souvisi s otackama)...pozna se to na diagnostice???dekuju moc za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neprejel jsi jen snehovy jazyk? ;) ... podle popisu to vypada na testneni bilej = voda , namodralej = olej jestli se nepletu ... takze to testneni bych rekl ze nebude daleko od pravdy ... ikdyz muselo by to byt odvisle asi od teploty motoru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cautes

Kdysi davno sem mel HONDU crx2,a neco podobnyho mi dela krom toho koure co ty popisujes.Znamej elektrikar mi promeril LAMBDU a zjistil ze je v pr... .Kupil sem novou a tim se problem vyresil.

INAC MAM TAKY 205GTI A SU Z UNICOVA ASI 30KM OD OLOMOCA.

MUZEM DAT NEKDY STUKEC A OKUKNOUT PAZOUTY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...