Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 Gurus, potřebuji pomoc


lander

Recommended Posts

Napsán autorem David 106s16

Napsán autorem lander

Zrovna jsem si vytiskl návod na instalaci centrálu od Jablotronu, půjdu do toho a k tomu alarm od Jablotronu.

Jinak ty zrcátka teda ještě popřemýšlím....

A co se týká lehkého tuningu, jako světla, přední nárazník... proč ne? to jako že když to auto má jen 1,1 litru a v sérii 60 koní, nemá smysl z toho udělat pěknou nákupní tašku? Budu věřit tomu, že jí nikdo nic neudělá. Jinak na výkon se při koupi rozhodně nebral ohled. Spíše naopak, aby to co nejméně žralo. Já sám osobně mám ještě další dvě auta na zábavu. Jedno je takový nízký žlutý, s dvoulitrovým atmosferickým motorem a 220 koní a druhý takový černá nákupní taška, kterou zrovna stavím, motor 1,3 litru a bude tam cca 120 koní.

Lander

Lander, zdravim. Podle atmosfery s 220 PS uz jsem doma.

Zadni lampy na 206 cira optika ti dam za 3400,- za par a ten predek je taky za super cenu. Nez tam koupis packu na mlhovky, tak kup rovnou tu co je na dvouparabolova svetla, at ty svetla pak fungujou jak maji.

Jo a tech 120PS bude svist?

Ahoj, tak co ty zadní světla? Prosím tě pošleš mi fotky? Kdo je vyrábí? Možná budu mít zájem o dvě sady, chlápek co mi dělá geometrie si taktéž koupil pažouta 206ku.

A ta čírá přední optika je za kolik. Co se týká páčky, není pro mě výhodnější systém světel co mám teďka, když mám v úmyslu nainstalovat xenony na potkávačky, u nich je třeba aby svítily pořád i když přepnu na dálková.

Tak mi pak prosím pošli fotky a info na lander@email.cz

Filip

PS: Jinak mám v rukách propozice Kuneše, humus, maso... pokud nepoužiji sprostá slova. Kategorii do 1,3 litru jak sériovky tak tuning nejsou, vše jde do 1,6tek, takže u něj rozhodně jezdit nebudu. FMS bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad z naprava: mam tady taky jednu kopnutou, uz si nevzpominam na kterou stranu byla kopla.Mozna tam ten cep bude dobry, tak bych ti to dal i s ramenem at to nemusis lisovat ven.

Ad z lampy: fotky poslu zitra, mam pocitac v poruse, zitra by to mohlo byt opet funkcni. Ale je to tak jak jsi psal-uplne vevnitr couvacky, uprostred brzdova a uplne venku blinkry. Ale co je to za firmu, tak to fakt nevim.

Ad pr. svetla: 2050,- kc neoriginal

3100,- kc Valeo

Ad propozice: Kunes je blb, dopadne jako Sima, na zavody mu bude jezdit 20 lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Ad z naprava: mam tady taky jednu kopnutou, uz si nevzpominam na kterou stranu byla kopla.Mozna tam ten cep bude dobry, tak bych ti to dal i s ramenem at to nemusis lisovat ven.

Ad z lampy: fotky poslu zitra, mam pocitac v poruse, zitra by to mohlo byt opet funkcni. Ale je to tak jak jsi psal-uplne vevnitr couvacky, uprostred brzdova a uplne venku blinkry. Ale co je to za firmu, tak to fakt nevim.

Ad pr. svetla: 2050,- kc neoriginal

3100,- kc Valeo

Ad propozice: Kunes je blb, dopadne jako Sima, na zavody mu bude jezdit 20 lidi.

Ahoj Dave

Ad náprava: To je náprava z 206ky???? Nebo tam není rozdíl mezi modelama??? Navíc má to vstup na ABS čidlo? Jako moc by mi to pomohlo. Já potřebuji to rameno, co je na pravé straně.... Samo, že pořád je tu také ta možnost, že i to moje rameno je špatné...

Ad světla: pošlu ti na email pár fotek co jsem dostal od jednoho kluka co mi je chtěl prodat, ale pak je prodal někomu jinému, jestli jsou to ony, jsou focené i na originál krabici.

Ad přední světla: to je cena za jedno světlo nebo za pár??????? Valeo znamená originál značka pro pažouty?

Ad Kunes: no skoda mluvit, ty propozice jsou totální zmatek

Filip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta naprava je z 206ky, ted nevim jak je kopnuta a uz si ani nevzpomenu jestli to auto melo abs, mam ji tady uz pres rok.

Fotky ti prave posilam, krabice k tomu bude taky, jsou to uplne nove svetla, nepouzite.Podle tech fotek by to asi mohly byt ony.

Cena u svetel je cena za kus a Valeo je to co se pouziva original.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Ta naprava je z 206ky, ted nevim jak je kopnuta a uz si ani nevzpomenu jestli to auto melo abs, mam ji tady uz pres rok.

Fotky ti prave posilam, krabice k tomu bude taky, jsou to uplne nove svetla, nepouzite.Podle tech fotek by to asi mohly byt ony.

Cena u svetel je cena za kus a Valeo je to co se pouziva original.

Ahoj

Ad zadní světla: Jo jo, to jsou ony co se mi líbí. Takže ti dám vědět, až to bude aktuální první musím vyřešit tu geometrii zadního kola.

Ad náprava: můžeš se na ni mrknout? Jak velký problém je vyměnit to jedno rameno? Jinak potřebuji aby to rameno bylo pro verzi s ABS a bubnem. Ach jo, už abych tu geometrii měl vyřešenou. Bavil jsem se s Pekosem a ten mi říkal, že vyměnit rameno je velká práce. Prý mám sehnat nehavarovanou celou zadní nápravu a vyměnit.

Jinak když jsem se díval na ty fotky co jsi mi poslal, kde se dá sehnat to víčko nádrže? Jak velká kola a pneu tam jsou?

Jak jsi to auto snížil???

Ahoj

Filip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 206 je moje byvala, byla to 1,6 16v ale byl jsem zklaman jizdima vlastnostma, proste 106ka jede a sedi lip. Dovezl jsem to z nemecka tak jak to vidis, akorat ty lampy si tam dal uz ten novy majitel. Kola OZ, original pro Peugeot, 15\", pneu 195/50R15, proste nic zvlastniho. To vicko je taky original dil a nesnizoval jsem nic, to auto uz tak byva od vyroby.

To rameno sundat je pakarna na starem aute, na te 206ce je si myslim jednodussi a lepsi vymenit rameno nez lisovat cep.Sorry, ale vcera jsem na tu napravu zapomel, podivam se dneska.

Lampy jsou v dosahu porad, ted jsem si tady jedny objednal, takze vicemene okamzite k dodani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...