Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální pozvánka


Recommended Posts

ahoj, tak se musim pochlubit, dnes jsem se stal radnym clenem klubu a jsem rad, ze jsem mezi vami.

Vcera na prazskem srazu jsem se domlouval s par lidickama ohledne toho grilu. Vezmu ho, ale bude to takovy normalni gril, nic maleho, nic velkeho, proste zlata stredni cesta. A pri te prilezitosti jsme se take domluvili, ze vezmu cca 6 kg sunky bez kosti, nakrajim to na platky a dame si v patek vecer grilovanou suncicku. Pokud tedy nekdo bude mit zajem, je vitan, ale bohuzel nic neni zadarmo a proto se ptam, bude o to zajem si dat za levny peniz sunku? Dopredu rikam, ze nechci nic rejzovat, ani to neni komercne, jen vam chci dat moznost si dat, ale jelikoz je to pomerne slusna flakota, tak i pri dobre cene to vychazi na nejakou kacku, takze se ptam, koupit privezt???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

ahoj, tak se musim pochlubit, dnes jsem se stal radnym clenem klubu a jsem rad, ze jsem mezi vami.

Vcera na prazskem srazu jsem se domlouval s par lidickama ohledne toho grilu. Vezmu ho, ale bude to takovy normalni gril, nic maleho, nic velkeho, proste zlata stredni cesta. A pri te prilezitosti jsme se take domluvili, ze vezmu cca 6 kg sunky bez kosti, nakrajim to na platky a dame si v patek vecer grilovanou suncicku. Pokud tedy nekdo bude mit zajem, je vitan, ale bohuzel nic neni zadarmo a proto se ptam, bude o to zajem si dat za levny peniz sunku? Dopredu rikam, ze nechci nic rejzovat, ani to neni komercne, jen vam chci dat moznost si dat, ale jelikoz je to pomerne slusna flakota, tak i pri dobre cene to vychazi na nejakou kacku, takze se ptam, koupit privezt???

URco to vem:) jak rikal Falco to se tam ztrati:D Jinak ja vemu nejaky to drevo na ten gril:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Máme poslat peníze i za psa ???? :roll:roll

Není totiž v klubovém ceníku zahrnut, kdežto v ceníku kempu ano - ale i tak nevím zda těch 30,- je za den či celý pobyt :roll:roll

Abychom pak nedostali pokutu za hafana.......:papa

Bohouši, poplatek za pejska neřeš, zvlášť když Scratch napsal, že doveze ten gril ;):aut:aut:aut :D :D :D

[upravil dne 7/4/08 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Původně zaslal: Bohouš

Máme poslat peníze i za psa ???? :roll:roll

Není totiž v klubovém ceníku zahrnut, kdežto v ceníku kempu ano - ale i tak nevím zda těch 30,- je za den či celý pobyt :roll:roll

Abychom pak nedostali pokutu za hafana.......:papa

Bohouši, poplatek za pejska neřeš, zvlášť když Scratch napsal, že doveze ten gril ;):aut:aut:aut :D :D :D

[upravil dne 7/4/08 Netopýrka]

Ale FUJ, takové upíří sklony může mít snad opravdu jenom Drákulice Netopka (+ blíže neurčené množství našich šikmookých spoluobčanů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Netopýrka

Původně zaslal: Bohouš

Máme poslat peníze i za psa ???? :roll:roll

Není totiž v klubovém ceníku zahrnut, kdežto v ceníku kempu ano - ale i tak nevím zda těch 30,- je za den či celý pobyt :roll:roll

Abychom pak nedostali pokutu za hafana.......:papa

Bohouši, poplatek za pejska neřeš, zvlášť když Scratch napsal, že doveze ten gril ;):aut:aut:aut :D :D :D

Ale FUJ, takové upíří sklony může mít snad opravdu jenom Drákulice Netopka (+ blíže neurčené množství našich šikmookých spoluobčanů)

Méďo, nebuď takový suchoprd :D Já jím jen kočky a malé dětičky :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jedu pro borovicove drevo k segre, snad vyschne, dam ho do sklepa a pustim infrak :-D, buuuuuuu, uz ted becim pri predstave jak rvu gril a drevo do auta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne, jen ho maji pred barakem dost, tak mi nabidli, jestli nejake nechci. Druha vec je ta, ze se mi tam nechce nikde nic tahat, ani sahodlouze porcovat, abyse veslo do grilu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Berkoff

mno, napsat to vcera, takti nabidnu misto v boxeru, sice nevim jesi by sme tam dojeli, ale na 406 mame tazne, takze v poho :D, a do boxera s vlekem se vejde dreva, a griluuu, a masaaaaa :) i soudek samochladiciho staropramenu :super

myslím že i pergola kdyby pršelo :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...