Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poterbuju program


David 106s16

Recommended Posts

Existuje nejaky program kterym se da ulozit obsah obrazovky na pocitaci?

Mam pristup na velmi zajimave stranky, ale kdykoliv chci neco ulozit tak se mi objevi hlaska Copyright ....... a dal to nic neudela. Tak sem myslel ze bych ukladal obsah stranky, at to nemusim trapne fotit fotakem.

Asi by se vam pak mohly hodit nejake schemata a jine dobre nedosazitelne veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad jsem tě správně pochopil. Jestli chceš \"vyfotit\" to co máš zrovna na obrazovce, tak použij tlačítko \"print screen\" na své klávesnici a jeden obrázek se ti uloží do tzv. schránky a pak ho můžeš klasickým způsobem někam \"vložit\"... Jestliže však \"vyfotíš další obrázek\" ten dřívější se ti ze schránky smaže. Je to vlastně \"kopírovat- vložit\"... Čili pokaždé musíš obrázek uložit, než pujdeš dělat další... No doufám, že ti nevysvětluji něco co znáš, v tomto případě se omlouvám. No a prográmek na to žádnej neznám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vložíš to např. i do obyčejného malování ve windows - tak jak píše Cidas - jedno po druhém. Program je například SnapShotPro (stáhneš na www.download.com) a spousta jiných. pokud je to stránka ve flashi tak se dá stahovat pomocí prográmku FlashCatcher - ten je super - ukládá i obrázky a jiné vychytávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to v pokecu, tak což :D :

Kdysi jsem koukal na seriál Perné dny. A tam byla hláška ?

\"My máme tady v kanclu tiskárnu?\"

(v pozadí záběr na jednoho zaměstnance, jak Polaroidem fotí obrazovku :) )

jestli máš digitál a stativ.... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme je tech strankach zakazane prave tlacitko mysi. Pouzij jiny prohlizec, treba Operu, ten na tyhla javascritpty kasle. Nebo zkus, nez pujdes na ty stranky, vypnout javascript v exploreru. Pak by se melo to menu na prave tlacitko mysi objevit. Pokud to dela i kdyz das z menu Soubor->Ulozit, tak to je nejaka vychytavka, kterou neznam. Posli odkaz, pokud to jde a my to hacknem...:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Petr605

Zrejme je tech strankach zakazane prave tlacitko mysi. Pouzij jiny prohlizec, treba Operu, ten na tyhla javascritpty kasle. Nebo zkus, nez pujdes na ty stranky, vypnout javascript v exploreru. Pak by se melo to menu na prave tlacitko mysi objevit. Pokud to dela i kdyz das z menu Soubor->Ulozit, tak to je nejaka vychytavka, kterou neznam. Posli odkaz, pokud to jde a my to hacknem...:D:D:D:D:D:D

Jo, je to tak jak pises, prave tlacitko nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To David: Tak bud zakaz ty JavaScripty (nekde v urovni zabezpeceni by to melo jit), nebo pouzij tu Operu. Tohle uz jsem resil nekolikrat...

To reseni s tim snimanim obrazovky bych videl az jako to posledni. Co kdyz bude obrazek vetsi nez okno prohlizece?

[Editován dne 20/1/04 Petr605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Dydzej

David 106s16: podivej na tuhle fintu na trik s pravym tlacitkem

koukam ze jsi me predbehl :)

to s tim levym tlacitkem je fajn, ja to vzdycky delal tak ze jsem zmacknul prave tlacitko, vybehla hlaska o copyright a pod tak jsem ji pres ESC shodil, a pak jsem pustil pravy tlacitko a pripadne jeste jednou zmacknul ESC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Cidas

obrazovce, tak použij tlačítko \"print screen\" na své klávesnici a jeden obrázek se ti uloží do tzv. schránky a pak ho

a pokud to zkombinujes s Altem (ALt+Prnt), tak ti to ulozi jen aktivni okno, pokud je mensi nez obrazovka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My, milovnici Opery, tyhle problemy nemame. I Mozilla a MozillaFirebird na tyhle vypecenosti kaslou. Nejsem si jisty, ale mam pocit, ze tu blbost se zakazanym tlacitkem mysi podporuje jedine M$IE. Rikam to porad, lidi nepouzivejte to. Kdovi, co to vsechno posila Billovi za informace. Vsechny ty prohlizece, ktery jsem jmenoval se daji stahnout zadarmo a jsou samozrejme pro vsechny druhy operacnich systemu a windousy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...