Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Adresy vrakovist


RS

Recommended Posts

Zdravicko, potrebujem zohnat par hluposti na 309 GRD (napr plast,co kryje zboku alternator) a neviem kde sa v blizkosti nachadza nejake vakovisko. Mozno by to pomohlo aj viacerim,keby sa tu objavili nejake adresy. Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to je dobrej nápad ! Kdybychom jich dali dohromady víc, tak z toho uděláme článek se soupisem vrakoviš?. Tak kdyžtak napište vrakoviště, které znáte a které má díly na naše pežotíky. A můžete k tomu připsat i své hodnocení (jestli jsou ochotní nebo jestli vás odbyli atd.).....

Osobně vim o jednom docela dobrým na silnici mezi Kolínem a Prahou (teďka nevim, kde to přesně je), někdě mám vyzitku. Jsou vcelku dobří a maj docela věci i na výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně vím o dvou (kde jsem byl). Jeden je v Hradeníně u Plaňan na cestě z Prahy do Kolína ;) (celkem ochotní) a ten druhý je v Praze Butovicích (tam už to bylo horší), tam ovšem byli určitě už všichni (alespoň pražáci).

Makovice

[upravil dne 9/7/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky prispeju: Roznov pod Radhostem, Horni Paseky (byvala Loana) Milos Vinklarek , ale dejte si na nej bacha, obcas ma sve dny a snazi se vydrbat.

A pak jeste jedno u Frydku-Mistku smerem z Ostravy do FM (specialka na Opel, ale maji tam i Pug a Renault) - muj dojem: jsou to sejdiri a vyderaci, ale kdo neni, ze.....

[upravil dne 9/7/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám.Jeden vrakáč je mezi Kolínem a Prahou ve Slušticích.Maj skoro všechno ale když tam jdeš bez jejich známího tak tě pěkně natáhnou.(Muj kontakt je spolužák majitele tak to jde) a druhý je u Sedlčan v Hříměždicích.Ještě jsem tam nebyl osobně,protože maj balíci otevřeno pouze Po-Pá 8.00-17.00 ale na telefonu maj spoustu věcí. :(Jinak souhlasím s oddie,nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit kupovat levné věci.Skoro vždycky se mi vrakáč vymstil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Voštík: ten vrakáč u F-M se jmenuje H+D autodemont a vyďerači to jsou (nejdražší z okolí) ale znám v Klinkovicích okr.NJ. ti jsou dobří nebo Koblov Ostrava nevim jací jsou nebo Mikolajice to je u Opavy a ti mají hodně dobré ceny nebo OV-přívoz Křenek ale tam už nikdy nujdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale v Mikolajicich nic vecne nemaji.Zadni nápravu mi dávali za 4000.- ! za necelých 6 litrů mi to v Mělníku udělali nové!!!Z prací bez problémů...ráno jsem to tam dal a cca o půl třetí mi volali,že ej to hotovo!Spíše byla chybička,že se na to normálně dlouho čeká!Je to celkem dost problém P,takže mají furt plno,ale po dohodě mě,a pochopení,že mám tím směrem zrovna cestu tak mi to udělali :-))) Mám to již rok a jsem nadmíru spokojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden vrakac jsem navstivil v Brne na Videnske ulici smer do centra za LPG stanici. Delnici nic nevedi a zrejme majitel se kterym jsem jednal, chce vymlatit co nejvic penez. Jednani s nim uz odmitam. Dalsi vrakac je v Ostrozke Nove Vsi (u UH). Maly ale sikovny. Za tu dobu uz se s majitelem znam. Ochotny a docela rozumny clovek. Mat tam i veci na Renaulty ale neni to nejak velke, ale da se tam najit dost veci. Popripade se domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

taky nějaké přidám.Praha 6 Suchdol mám to 300m od koleje ale jeste jsem tam nebyl.jenom peugeot a další východní čechy kousek od HK Jerlikovice tam jsou rozumne ceny i jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky přihodim jedno vrakoviště Tachovsko... Vrakoviště Peugeot Planá u Marianských Lázní .. Myslím že asi vrakárny zapláčou jelikož od nového roku se nesměj vozit auta starší 8let a už vůbec ne na díly ... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...