Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední repro do 306


Marv

Recommended Posts

Jo jo, v pohodě tam jdou 13ky i 16ky, ale s tou hloubkou je problém. Nevím jak jiri.wolf, ale ja tam 65mm hluboký repro nenacpu (a to bych tam potřeboval nacpat 76mm). Mám el. stahování oken a překáží tam vodicí lišta pro sklo. Radši se podívej. V případě, že budeš mít stejnou smůlu jako já, tak budeš muset vyrobit distanční podložku z MDF a nebo doorboard. Mě to taky čeká - kvůli vzhledu ale asi budu dělat celý doorboard. Jinak se můžeš mrknout na www.rachot.cz, tam mají v galerii jednu 306 a ve dveřích jsou použity podložky - aspoň budeš mít představu jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ještě jeden dotázek:

V plastu pro repro v předních dveřích je největší otvor o průměru 165 mm.

--> znamená to tedy, že tam můžu osadit max 13 cm repro (ta upevňovací obroučka taky něco zabere) nebo jak to teda je?

Jak je pak možné, že je nějaká bedna zn. 16 a má max průměr 170 a jiná zase 175 i víc - to tam přeci nenarvu.

Další věc je jestli budou pasovat otvory pro upevnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, záleží na velikosti koše repráku. Jak píšu, mám tam 165mm v orig. plastech. Díry mi seděly. Pohoda. Záleží asi na výrobci - je na to nějaká norma - průměr, rozteč, takže repro do automobilů musí pasovat. Hodně repráků má taky po obvodu koše spoustu dírek, takže jsou svým způsobem univerzální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo. Tak nějak to bude. Tady v tom případě ti pomůže vysoustružit si jednoduchou podložku a to repro povytáhnout. Horší bude nějak elegantně zadělat původní plast ve dveřích, protože už nenasadíš původní mřížku. Já bych do ní asi vyříznul těch 175mm a nasadil na to originál mřížku k těm reprákům (pokud teda něco takového prodávají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo máš ještě jednu možnost - vybrat si jiný kompa (v téhle cen. kategorii hodně chválí Helix Blue 62 nebo Spirity). Ale to je na tobě. Jestli už ses rozhodnul pro BP216 nebo už se ti dokonce někde válí doma, tak udělej ty podložky - je to nejjednodušší. A nebo když si psal, že jsi s MDF kamarád, tak můžeš zkusit rovnou celý doorboardy - když si dáš záležet, tak budou super vypadat (já se potom na ně přijedu podívat - mám to kousek :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych to nějak uzavřel..

-jak jsem zjistil, tak není špatné při měření hloubky pro repra stáhnout okno (dostal jsem se asi na 6 cm)

-magnat mi na dotaz o průměru neodpověděli (takže ****)

-helixy mě zaujali --> podložky, ale jo..

každopádně díky a až to ňák domáknu tak dam vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...