Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

XENONY

7 posts in this topic

Vcera jsem se dival v baumaxu na zarovky xenon, stoji kolem 650 Kc /par.Proc nejsou vhodne do provozu CR,jak sviti v cem je rozdil a kdyz me zastavi policie pozna to na prvni pohled?

Proc nejsou vhodna pro provoz v CR? - Vyrobce asi tusi do ceho je cechacek schopnej to namontovat :mad: - Zrovna vcera me jeden debilek malem \"uskvaril\". Docela jsem chtel vedet co to bylo za auto - Panove, byl to zigul!! - Grrrrr:mad::mad::mad::mad:

No, ja se v patek vracel domu pozde vecer (cca 19 - 22:00 a 150 km) a od tech 20:00 jsem potkaval takovy ty nablejskany \"sunky\" (120, ziguly, Golfy I, ...) plne excelentnich zokeju. Je fakt, ze na silnici zari. Holt osviceni ridici. (proste tuning... kdyz mam v haji tlumice a nejede mi to, alespon si tam dam zupr zarovky, ne vole ? Tlumic vyjde na trojku par, zarovky na tri kila... a navic, tlumic neni videt :D)

myslím že do klasických pravých xeonů budou mít daleko, co jsem tyhle žárovky viděl tak bývaly s nádechem modrý barvy na pohled, ovšem těžko soudit jestli modrý odstín není na úkor kvality svítivosti, osobně mi přijde že jo. Tohle co jsem řekl platí pro žárovky cca 130 kč/kus, třeba ty tvoje co si viděl za 650 budou kvalitnější a nebo jsou to ty samý jen předražený, čerti vědí

no asi nemaj atest 8SD nebo jak se to jmenuje, takze ano, policie te za ne muze prudit... to jestli to policajti poznaj na prvni pohled zalezi na tom, jak moc se lisi jejich svetlo od svetla normalnich zarovek... jestli jsou obarvene, tak to poznaj...

ještě pokud se nepletu se tu podobný téma probírala, tak se zkus podívat, třeba najdeš nějakou věcnou zkušenost a doporučení

Záleží taky na co to chceš, jestli na parádu že to hezky vypadá či na lepší světlo (v tomto případě bych spíše pokukoval po těch Osram +50%)