Sign in to follow this  
Followers 0
Dress

moje 605 nestartuje

6 posts in this topic

tak sem zůstal stát u pupmy a odtahovat domů mě musel Favorit (do kopců měl co dělat utáhnout tu 605) z ničeho nic nejde nastartovat, má snahu starter točí a buď se sám blokne a nebo to už natočí a tak sekundu si to udrží minimální otáčky při kterých to zdechne. Vůbec netuším kde by mohl být problém, doufám že oprava v servisu mě nepřivede do bankrotu :o)

Peugeot 605 3,0 V6 rv91

moje 205 mi delala to same, az na to ze cipla za jizdy. Po telefonu do servisu mi rekli ze to vypada na prasklou membranu u palivove pumpy. Takze jsem tam picnul zvejku a jelo se dal.

Na zvejku jsem jezdil tyden a pak jsem se dostal k vymene.

tak před chvilkou sem byl okoknout autíčko a najednou jakoby nic, nastartuje hladce na první pokus, nic neobvyklého ale stejně nemám odvahu stím někam vyjet aby to zas někde po chvilce nezdechlo, achjo já mám štěstí, přemýšlím co stím...

Ja som mal nieco podobne. nastartoval som , isiel som a hocikedy auto sciplo, neslo to nakopnut a po chvili naskocil a zas to islo. Robilo to v nepravidelnych intervaloch. Problem bol v module zapalovania. Na najblizsom vrakaci som zobral zapalovaci modul z Favoritu, trochu som to prekabloval a facham do teraz. Ale v tvojom pripade by to mohla byt aj nejaka vzduchotechnika. {hadica}

Tak sem měl čas to zkoumat a nestartuje jen když je motor už ohřátý, studený chytne hned. Avšak při rozjíždění a jízdě na 1 a 2 st. hrozně auto škube.

nemohlo by to být jen špatným benzínem? je pravda že ten benzín už tam mám asi 20 dní a stejnou dobu to auto nejezdilo, potom začalo takle blbnout do tý doby když bylo denně v provozu bylo velice spolehlvý