Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Elekrika oken u 306


Luccas

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit se el. stahováním předního okna u spolujezdce na svém P306. Stahování okna u spolujezdce je ok. Pokud stáhnu spolujezdcovo okno ovladáním u řidiče, musím jej vytáhnout spolujezdcovým ovládáním nahoru, ovládáním nahoru u řidiče nejde, jde pouze dolů. Nevíte prosím co s tím!:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo ten spínač vyměnit. Pro začátek bych zkusil \"půjčit\" si funkční spínač od okna řidiče a dát ho místo podezřelého. Jestli to bude běhat, je vyhráno a stačí vyměnit spínač, lézt po drátech je na mašli (alespoň pro nás méně šikovné). Ovšem originál spínač stojí jako kdyby byl ze zlata (mně řekli 1.200 a měsíc čekat), zkoušel jsem na vrakáči Peugeot, ale bez úspěchu. Pak jsem zkusil vrakáč Citroen a bylo to ono! A víc než 20 - 50 kaček by podle mě chtít neměli. Jen se nesmíš leknout, že spínač má jinou hlavici - nacvakneš si tam tu svou z toho rozbitého. Spodek spínače se všemi těmi plíšky a pružinkami atd. je stejný, a? jde o Peugeot nebo Citroen, BX, ZX a snad i AX, ovládání oken nebo polohování sedačky, liší se jen tím nacvaknutým vrškem, stačí na to úzký šroubovák. Kdyby to byl ten spínač a kdybys ho nesehnal, mám ještě ve sklepě (vzal jsem si jich tam víc). Takže až bys projížděl Prahou, mohl bych ti ho dát.

[Editován dne 17/1/04 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...