Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - rozebraní středového panelu


mmmb

Recommended Posts

Pěkný, taky jsem to takhle rozmontoval a pak jsem zjistil, že stačilo strčit do zapalovače dva prsty, trochu s nim hnout do strany a pak se to nechá celý vytáhnout ven. nejdřív to plechový i s konektorem a pak to oranžový svíticí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná práce. :super

Ale jestli jsi to dělal kvůli tomu zapalovači tak jsi toho rozebral víc než je potřeba.

Já když vyndaval zapalovač tak jsem vyhodil popelník + plast kolem a manžetu řadičky. Pak už jen správně pootočit zapalovačem a vysunout nahoru. Je to spíše práce pro dlouhý prsty. ;)

Jinak žárovka jde vyměnit i bez vyndavání zapalovače. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

a jak dejve? berkofovi to nesviti :)

Vcelku jednoduché. Vyndáš popelník s tím plastem a přetáhneš tu manžetu co je na řadičce, no a tam uvidíš už konektor ve kterým sedí žárovka od zapalovače. Stačí vytáhnout spodní část dolů a máš žárovičku. ;)

Až bude chvíli čas tak to klidně nafotím.

[upravil dne 28/3/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navod pekny, ale koli tomu zapalovacu je to uplne zbytocne.....staci to len vytiahnut von :))))) a to bez rozoberania celeho panelu. tiez som to rozoberal koli tej diode, a ked som to konecne vyrval, tak som zistil ze ta diodka je ina aku som kupil, tak som aspon vycisil spoje a fukol som to naspet.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdacny:

Vytáhnout ven to jde asi jen u starších modelů, Ale já mám nový,a tam je přesná díra bez vybrání pro držák žárovky. ;) proto se nechci hádat a píšu o novém modelu.

U nového tam není dioda, ale je tam žárovka 12V 1,2W, stejná jako v popelníku a v palubovce škody 120 ;)

Dave_k:

taky jsem to zkoušel vytáhnout přes řadičku, ale je tam plast a nevěděl jsem jak to tam drží. Dále musí se to nasunout do barevného plastu i do černého spodního dílu, což sem dělal dvakrát, ikdyž jsem to měl vytáhnuté, jsou tam napružené kontakty a ty musí sednout. jinak když udpojíš konektor a držák žárovky, tak jde kovové tělo vysunout z barevného plastu, tak jak píšeš.

Jinak děkuji všem za pochnalu, moje první větší prácička :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, takto to tam vypadalo aj u mna... v strede je sroubicka ktoru som vymontoval a potom sa to rozobere na dva kusy a vytiahnes, ale presne sa nepamatam. aj tak to budem este menit, tak ak nezabudnem, tak napisem ako som to robil. PS: niesom elektrikar, tak preto ta chyba (ziarovku a diodku ja nerozlisujem) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, kolik je vnější průměr toho těla zapalovače, resp. vnitřní průměr té díry v které sedí?? Chtěl bych ho implantovat dceří do Pumy, která tam nemá osvit a mám pocit, že její origo má menší průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Nevíte někdo, kolik je vnější průměr toho těla zapalovače, resp. vnitřní průměr té díry v které sedí?? Chtěl bych ho implantovat dceří do Pumy, která tam nemá osvit a mám pocit, že její origo má menší průměr.

zitra to zmerim , mam ho nahodou venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mmmb má pravdu ,jen doplnim že je to i u stareho modelu , teda to že je dira akorad na telo zapalovače a ne na držak žarovičky. s MJsyticem jsme tu demontaž taky fotily ,nekde to tuje , ale tunel jsme nevyndavaly , ale dost jsme se nadrely , teda prsty :D

Edit: tak tady na konci je par fotek.

[upravil dne 29/3/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Kdo

Nevíte někdo, kolik je vnější průměr toho těla zapalovače, resp. vnitřní průměr té díry v které sedí?? Chtěl bych ho implantovat dceří do Pumy, která tam nemá osvit a mám pocit, že její origo má menší průměr.

este ta to zaujima?

skocim to zmerat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

měli by míti,ale bud je žárovka špatná či jen odpadl ten kousek s žárovkou od zapalovače a svítí mimo.Je tam špatný přístup,takže pěkný pořízení,ale dá se to zvládnout;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...