Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motor V6


BRUNNO

Recommended Posts

Vedeli by ste mi poradit ci mam kupit 406 s motorom V6? Je to starsia verzia s 140kw. Ako je spolahlivy, aka je spotreba pri lakej nohe a pri brutalnej jazde? Proste ak mate nejake skusenosti s timto typom auta a motorom. diiiiiiiiiiikyyyyyyyyy!!!!!!!!!:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se toho nemusis bat. Pokud do toho motoru pravidelne nekdo lil olej, tak bude OK. Navic zadna prehnana elektornika, s torochou sikovnosti opravis co bude potreba. Spotreba s lehnou nohou by mela byt myslim kolem 10 litru, ale to spis pockej, az napise nekdo kdo ma 3.0 V6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Urcite se toho nemusis bat. Pokud do toho motoru pravidelne nekdo lil olej, tak bude OK. Navic zadna prehnana elektornika, s torochou sikovnosti opravis co bude potreba. Spotreba s lehnou nohou by mela byt myslim kolem 10 litru, ale to spis pockej, az napise nekdo kdo ma 3.0 V6

140kw motory jsou velmi spolehlivé. Spotřeba je u těchto motorů vyšší než u 152kw verzí. Výkonový rozdíl je téměř zanedbatelný.

Já mám průměr 11,5 litrů při velmi svižné jízdě!

Při dravé jízdě je to 16-17litrů...

Při klidné jízdě není problém jet za 10-10.5litrů, ale koho by to bavilo že?

Po dálnici při 130-150km/h průměr 8.5litrů !!!

Výkon toho 140kw třílitru není kdovíjak veliký... na dnešní dobu bych řekl podprůměr. Já jsem ale moc spokojený...

Jinač u starých 140kw odchází zapalovací rampa... mně odešla při 100.000km (origo v peug 8500kč u mjauto 4500kč - origo díl)...

přeji dobrý kup :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

BRUNNO: přecti si tento příspěvek, snad ti pomůže.:myslim

Dakujem za rady a prispevky. Ja som mal pegeoty iba dva a obidva 1.9d. okrem toho aj kopu inych aut ale uz asi viete preco mam trochu obavy o prevadzkove naklady.:D

jazdit po 1.9d vo 3.0v6 hmmmmmmmm:o

Ale vzhladom na stav auta /vyborny/ som na 99% rozhodnuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...