campos

peugeot 307 sw

5 posts in this topic

Zdravim Vás všechny.Včera sem dal na vaší radu a shlédnul sem všechny odpovědi,co se týkají téma Antipollution fault.Můžu říct,že moc chytrej z toho nejsem.Je tam toho moc,ale nijak mi to nepomohlo.Ale napadlo mě po doslovnim překladu toho slova,jestli nemůže být jen znečištěnej ten filtr pevných částic?tTo by mohlo být docela možné ne?Nějak tomu moc nerozumim,ale napadlo mě to.Co si o tom myslíte?a mam s tou závadou hned jít do servisu,nebo můžu zatim dál jezdit.

ahojky ja ti sice neporadim ale jednu radu mam dej si ten dotaz do jine sekce tady ti moc lidi neporadi dej ho spis do sekce Servis a nebo Modely-307

Hláška antipollution fault může znamenat zanesený FAP. Ale také nemusí. Do servisu se objednej. Trochu jezdit s autem můžeš. Ale na štreky do zahraničí bych se nevydával :)

podobný problém jsem měl i já. Díky radám tady kolegům (sekce Model 307) jsem se podíval pod auto za řidičem a zjistil jsem, že nádržka na aditivum pro FAP je skoro prázdná. Po dolití a diagnostice to zmizelo.

ja mam Pugeot 307 1.6 16V benzin dnes sa mi zobrazila pri nastartovani ikona autodiagnostiky a na displeji antipollution fault nevie mi s tym niekto pomoc Mozem jazdit ak mi to svieti