Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aut.klimatizace


kema

Recommended Posts

Původně zaslal: genzer

jasne,ze je to normalni,mas automatickou klimu a kdyz se hodme meni teploty,tak se sepne sama

Tak snad klimu si zapnu,když chci,aby mě ochlazovala a na ohřev interiéru není třeba,aby běžela...sakra jsem z toho trochu out:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to chapem tak, ze A/C mi svieti stale aj to stale zopne. Ale klima bezi len v lete, alebo ked je prehriaty interier. V zime tam A/C svieti, ale teply vzduch ide z motora tak je odpojena a neodobera ziadnu energiu, len drzi zvolenu teplotu a preto A/C ani nevypinam. Ak sa mylim tak ma opravte.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

Ja to chapem tak, ze A/C mi svieti stale aj to stale zopne. Ale klima bezi len v lete, alebo ked je prehriaty interier. V zime tam A/C svieti, ale teply vzduch ide z motora tak je odpojena a neodobera ziadnu energiu, len drzi zvolenu teplotu a preto A/C ani nevypinam. Ak sa mylim tak ma opravte.:myslim

V zimě se stará o to aby v kabině byla zvolená teplota. Tudíž míchá teplej se studeným vzduchem, Odběr energie bude určitě nižší než při chlazení v létě. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: tomike

Ja to chapem tak, ze A/C mi svieti stale aj to stale zopne. Ale klima bezi len v lete, alebo ked je prehriaty interier. V zime tam A/C svieti, ale teply vzduch ide z motora tak je odpojena a neodobera ziadnu energiu, len drzi zvolenu teplotu a preto A/C ani nevypinam. Ak sa mylim tak ma opravte.:myslim

V zimě se stará o to aby v kabině byla zvolená teplota. Tudíž míchá teplej se studeným vzduchem, Odběr energie bude určitě nižší než při chlazení v létě. :myslim

Tak to je přesně to,co mě zajímalo,díky za vysvětlení:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když svítí A/C tak jede kompresor, i když je zima a auto topí. Když se A/C ručně vypne, tak se při startu studeného motoru při určité nízké teplotě (tuším 3C a méně) automaticky zapne, aby vysušovala vzduch a nemlžily se skla (osobně, když vidím, že se A/C v zimně před startem motoru zapne tak ji hned vypnu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Když svítí A/C tak jede kompresor, i když je zima a auto topí. Když se A/C ručně vypne, tak se při startu studeného motoru při určité nízké teplotě (tuším 3C a méně) automaticky zapne, aby vysušovala vzduch a nemlžily se skla (osobně, když vidím, že se A/C v zimně před startem motoru zapne tak ji hned vypnu).

:

:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešte, jestli autoklima v zimě topí nebo v létě chladí. Automatická klimatizace je od toho, aby automaticky vyhřála nebo ochladila interiér na nastavenou teplotu. Na ofukování předního skla program viditelnost slouží knoflík po levé straně v horní řadě.Zapne i vyhřívání zrcátek, pokud máte a ofuk bočních skel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Neřešte, jestli autoklima v zimě topí nebo v létě chladí. Automatická klimatizace je od toho, aby automaticky vyhřála nebo ochladila interiér na nastavenou teplotu. Na ofukování předního skla program viditelnost slouží knoflík po levé straně v horní řadě.Zapne i vyhřívání zrcátek, pokud máte a ofuk bočních skel.

Asi mám jinou klimatizaci ale pokud chci zapnout vyhřívání venkovných zrdcátek, tak použiji zároveň vyhřívání zadního skla:

post-0-14109599703417_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: kobr

Neřešte, jestli autoklima v zimě topí nebo v létě chladí. Automatická klimatizace je od toho, aby automaticky vyhřála nebo ochladila interiér na nastavenou teplotu. Na ofukování předního skla program viditelnost slouží knoflík po levé straně v horní řadě.Zapne i vyhřívání zrcátek, pokud máte a ofuk bočních skel.

Asi mám jinou klimatizaci ale pokud chci zapnout vyhřívání venkovných zrdcátek, tak použiji zároveň vyhřívání zadního skla:

JJ....suhlas...je to presne takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...