Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zadní náprava na Partneru


partner1999

Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...

Příspěvek byl smazán z důvodu hrubého porušení pravidel fora.

Bod komerční inzerce.

V případě opětovného porušení pravidel Vám bude zamezen přístup na náše fórum .

[upravil dne 21/3/09 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...
  • O 10 měsíců později...

Môj Partner ťahá už jedenásť rokov a repasu zadnej nápravy som sa nevyhol.Stálo ma to 360€.Moju nápravu som nechal v servise(maličkom),a chlapík po jej vrátení do väčšieho servisu v Žiline(kde bol po repasovanú nápravu) dostal 80€.Záruka na repasovanú nápravu je 18 mesiacov.Mám to prehodené len týžden,kolesá som nemal moc do A,ale konečne sa odstránili tie divné zvuky,ktoré šli zozadu.Mal som aj veľký problém na STK,takže som to musel riešiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
Môj Partner ťahá už jedenásť rokov a repasu zadnej nápravy som sa nevyhol.Stálo ma to 360€.Moju nápravu som nechal v servise(maličkom),a chlapík po jej vrátení do väčšieho servisu v Žiline(kde bol po repasovanú nápravu) dostal 80€.Záruka na repasovanú nápravu je 18 mesiacov.Mám to prehodené len týžden,kolesá som nemal moc do A,ale konečne sa odstránili tie divné zvuky,ktoré šli zozadu.Mal som aj veľký problém na STK,takže som to musel riešiť.

Môžeš mi dať kontakt na ten servis v Žiline? Tiež potrebujem vymeniť alebo opraviť zadnú nápravu.

Dokážem si to sprviť aj sám doma? Nejaké to vybavenie mám. Čo by to stálo svojpomocne (opravná sada)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robil mi to malý servis v Lipt.Hrádku.Viem že po nápravu bol v Žiline,kde konkrétne neviem.Ráno som auto odovzdal a večer som voz prevzal.

Cenu opravnej sady prezradí ujo Google,nie je to až tak moc.Ja by som si ale trúfal len na výmenu nápravy za nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to robil tiez garaz majster u nas v dedine,len stym rozdielom ze mi ju zhodil a bol ju vymenit priamo za repasovanu v PL. Poliaci davaju tiez zaruku 18 mesiacov.Vsetci chodia do PL,pochybujem ze robi niekto u nas komplet repas napravy za 250€.Ked som bol v Ziline tak chceli 400€az 500€ len za napravu,ale to bolo 2 roky dozadu. A mal som taky pocit ze chodia tiez do PL,davali zaruku tiez 18 mesiacov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...