Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektřina 2,0HDI 80KW


bumbrlicekk

Recommended Posts

Zdravým všechny fandy francouzkých kočárů máme problem se 406tkou začala zlobit elektrika ve vnitr přestalo uplně všechno svítit a signalizovat třeba na palubce mi vůbec nesvití blinkry ale z venku auta nornalně blikaj tak se v peugeotu přehralo BSI a vyměnily budiky protože jsou udajně odpaleny když to vše udělali tak mi si auto vyzvedli a jezdily jezdi dobře ale po desatem nastertovani to začalo zas blbnout. momentalně auto stojí už tyden v peugeotu cely odstrojeny kontrolovali kabeli jestli nejsou narušeny nebo neni kraťaš taky kontrolovali štekry jestli neni špatny dotek tvrdi nam že musime koupit novy BSI nebo řídící jednotku ale řikaj že to taky vubec nemusí být ono nevědí si rady...............nestalo se to někomu že by nam mohl poradit děkuju a zatim zdař buh:myslim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle alternátor. Minimálně bych přeměřil, jaký napětí dává. Může to být vadný regulátor nebo uhlíky či kroužky. Neblikala ti kontrolka dobíjení?

Při nedostatečném napětí v síti to dělá divy, většinou právě přestává svítit palubka, zamrzává rychloměr,otáčkoměr a palubní computer, začnou svítit různé chybové hlášky- ABS,airbag,signalizace blinkrů apod.. Paradoxně motor jako takový a světlomety běží až do poslední chvíle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

symbol klice prave nesviti ani diagnostika.Sviti jen ze jsou otevrene dvere, abs,a kdyz je zetazena rucka tak na displeji to pise brake fluid too low a brzdovky je tam dost taky to pise low fuel level a po doliti par litru byla nadrz po okraj a stejne to pise. Ještě se mi stalo že jsem nastartoval ujel cca 30m auto chcíplo a psalo to electronik ignition fault to samé ještě několikrát stím rozdílem že hlášku to psalo a z nádrže se ozývalo pravidelné klepání.závada byla prošoupaný drát ten zaizolovali a odté doby auto jen zlobí a dělá to co už jsem dříve popsal.zajímavé je že problém nastane vždy tím že přestane ukazovat palivoměr na přístrojové desce:bacha:bacha:bacha

[upravil dne 24/3/08 bumbrlicek406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...