Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvýšení otaček u P-205 1,9gti


sigi205

Recommended Posts

Původně zaslal: sigi205

Jirko II , prosím tě ten obtokáč se dá ještě sehnat? a kolik si mám připravit, Já jsem ho dnes odpojil a i ten druhý, nechal jsem zaplé klíčky a nic,!!!!dík

tak jestli můžu tak jsem ti psal že zaplé klíčky nestačí musíš nastartovat!!!! nebo ho natvrdo připojit na 12V. pokud nenastartuješ tak řídící relé nepustí do něho 12V!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do nebe volajici!!!

Sigi, cti to poradne a soustred se, jinak to nikdy nezmeris

zpusob a) vytahni to z auta ven, pripoj na 12V a pockej 10minut (s pripojenym), zavre se?

zpusob b) pripoj merak na ten konektor, ktery do toho zapojujes.Prepni jej na voltmetr (mel by ukazovat 0), bez do auta, nastartuj a utikej se kouknout znovu na merak - mel by ukazovat +/- 12V, chcipni motor a melo by ukazovatopet 0

Drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sigi205

Jirko II , prosím tě ten obtokáč se dá ještě sehnat? a kolik si mám připravit, Já jsem ho dnes odpojil a i ten druhý, nechal jsem zaplé klíčky a nic,!!!!dík

Pokud ho budeš chtít,ještě ho mám.Netuším jakou to má cenu,řekl bych tak 150-200,-Ještě mám rozdělovač,rampu,indučku spoustu hadic,spojkový přítlačák a ŘJ,kdybys něco z toho potřeboval.A kdybys to chtěl všechno,tak asi tak něco přes 1000,-.Vše funkční,do posl.chvíle to jezdilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JiŘÍKU, Já se omlouvám ale předtím jsi mi nepsal počkat 10minut a jestli musí být motor v chodu, tím pádem tě pak otravuju, to se omlouvám. Jěště bych se chtěl zeptat co to je pod indučkou na hliníkovim plechu za tu černou placatou krabičku? jestli to nemá souvislost? díky Já nemám nikoho tak znalího přes peugeoty tak jsem rád ža každou radu a ktomu ta moje práce ,,,stále na cestách, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj kluci,tak sem se dostal k PC. na autě jsem nic až na jednu hadičku nedělal , :( a najednou mi spadli otáčky na 500 jak při RZ nebo vkidné jízdě, tak to šteluju tryskou na sánim, teda jen 2x: studený motor a zahřátý, a modrej kouř je pryč tak to možná byla jen banalita to se ještě ukáže,:myslim jo a chtěl bych se zeptat? jestli je nějakej rozdíl v barvě střikovaču? já mám jak černé tak žluté, je to podle výkonosti????? díky sigi 205.:) A ještě pro JIRKU II, Já bych si vzal ten obtokáč, jestli je kmání, tak mi napiš a Já ti dám kontakt nebo tady je rovnou adresa: Pavel Seifert Alšova 240 Bínina 41801. předem všem díky za rady , Já se zas na týáden odmlčím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...