Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvýšení otaček u P-205 1,9gti


sigi205

Recommended Posts

Původně zaslal: sigi205

tak jsm měřil ten spínač na klapce teda spíš soused a ten je v pohodě,Tome ten obtokáč je pod rozdělovačem, Já jen že u něho nemám žádný dráty . a ten šroub na klapce mám utáhlej až na doraz, tak nevim jesli to má být tak?no nevim ????Děkuji za rady

Ano je to pod rozdělovačem a je je to tak cca8cm dlouhé (taková hruška a na konci je konektor.Když nastartuješ tak do toho musí!!! jít 12V. Těch 12V jde z řídícího relátka které je pod b aterkou v takové černé plastové skřínce na podběhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale Já Tome koukal že tam je víc druhu tak si ti chci ráději ujistit že to bude pasovat akoupim i lamelu ,píšou tam víc druhu tak to pak je peklo, Já mam předělaný 1.6- na 1.9 tak nevim jak k sobě pasují, a proto chci vědět to číslo,Já teda pak mužu vratit ty věci nebo vyměnit.ale je to zdržení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je krásná fotka:super, už píšu po druhý, nevim kam sem to první poslal,kámoš mi přeměřil ty spínače klapky a prý vpohodě, pak jsem skoušel ten obtokáč dát na baterku a ani se nehnul, našel jsem konektor z 12.V a ani na ten nereagoval,tak nevím jak budu mít čas tak to nechám hodit naPC.:( dík za vše všem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče změř ten konektor při nastartovaném motoru a musí tam být 12V. A jestli chceš vyzkoušet ten obtokový ventil tak jsem ti psal že je to bimetal. to znamená že po připojení 12V se začne pomalu zahřívat tou cívkou co je uvnitř a tím se ten bimetal vyhne a uzavře vstup. tento proces trvá cca 8minut tak buď trpělivý. To že se nic neděje hned po připojení 12v neznamená že nefunguje. prostě to připoj a za 10min to zkontroluj.

A ještě jedna věc. těch 12V tam proudí neustále pokud je motor v chodu a ten ventil je přišroubovaný k hlavě proto ,že když vypneš motor tak aby se rychle zase neotevřel tak pohlcuje teplo od motoru a tím ten bimetal zůstane do doby než vychladne motor vyhnutý a tím obtok zavřený. kdybys to nepřichytil na to místo jak to má být tak to rychle schladne po vypnutí motoru a kdybys např po 20min. nastartoval tak mu bude dlouho trvat než se uzavře. uff uff to sem se rozepsal tak čti pomalu a raději 2x abys na to přišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, tak jsem doma a čtu vvaše příspěvky,tak jsme to měřili špatně tak to tam nechám 10minut.

JirkoII to máš pravdu, Já mám tak málo času za ty dva dny a cestu kolem taky nemám,dá se to někde sehnat??

Chtel bych se zeptat? je nějakej rozdíl mezi 1.6 a 1.9 gti převodovkou, chci dát jinou a ta je ze 1.6gti. díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou převodovkou tě asi nepotěším.Všechny kvalty mají shodné,až na 1.-tu má 1,6pomalejší.Horší je že stálý převod je u1,6také pomalejší,takže auto má vlastně s ní všechny rychlosti pomalejší a jedničku tuplovaně.Nejspíš to zas nebude až takovej rozdíl,ale je.Skoro bych se vsadil,že jsou záměnné,už proto že 4rychlosti jsou shodné,ale z1,6jsem nikdy neviděl.Stálé převody jsou u obou: 4,1=1,6L a 3,7=1,9L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou převodovkou to tedy bude peklo,mám ještě jednu v merku ale ta je z309 1.9 gti ale má nějake novější řazení, tak nevim jestli to bude pasovat,:myslim ,dneska ještě pujdu hodit ten prutokáč na ele. a počkám 10min. tak snad to bude makat. jinak díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome prosím tě k té převodovce, neviš co přesně znamenají ty čísla?Ty máš 9 v kostičce 14DS a 7. a Já mam 9 vkostičce 7DS a 7 a ještě kolega ten to má 1.6gti , má 9 v kostičce 7DR2 a 6?????? tak by mě zajímalo co se z toho dá vyčíst?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...