Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zvýšení otaček u P-205 1,9gti


sigi205

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Mě podobně zlobil spínač škrtící klapky.Cvakal sice moc hezky,ale fungoval jen občas.Na volnoběh se občas zvedaly ot.až ke 2000.A pak třeba zas klesly.Dokud jsem to nevyměnil,blblo to.Třeba by stačilo ho správně nastavit a třeba s tím máš něco ůplně jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra ti to řeknu,jak změřit.Už se mi nechce do garáže.Aten modrý kouř ti šel už předtím,nebo to je následek tý \"rozštelovaný váhy\"jak píšeš?Když mě ty ot.zlobily přeměřením jsem bohužel nic nezjistil,zlobilo to totiž jen občas.Vyměnil jsem postupně ůplně vše i např. ŘJ,váhu,termistor,zesil modul i některé elektroventily.Pak už mi zbyl jen ten spínač a bylo po problémech.A teť mám kůli tomu vše náhradní,pro příště.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrola spínače škrtící klapky:má 3kontakty,

na k.označené čísly 2 a 18 připoj ohmetr-musí ukazovat R=0, stlačit akcelerátor-musí ukazovat R=nekonečno.

na k.označené čísly 3 a 18připoj ohmmetr-musí ukazovat R= nekonečno,stlač akcelerátor na doraz-musí ukazovat R=0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj JIrko, Já tet dojel z cest tak koukám jak sto napsal o tom spínači na klapce:potlesk to já zajdu za sousedem at mě to přeměří,to jsem zvedav?Jo chtel bych se zeptat Jirko mužu použít klapku stim spínačem z 205 gti 1.6? jedu pro něj a chci to vyzkoušet co to bude dělat.jinak moc díky.Sigi205

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co obtokový ventil? je v něm srdíčko které se natáčí bimetalovým proužkem na kterém je cívka.tou prochází 12V a až se zahřeje tak se ventil uzavře jestli tam nejde napětí nebo cívka nefunguje tak tím pořád jde vzduch mimo klapku a otáčky nespadnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsm měřil ten spínač na klapce teda spíš soused a ten je v pohodě,Tome ten obtokáč je pod rozdělovačem, Já jen že u něho nemám žádný dráty . a ten šroub na klapce mám utáhlej až na doraz, tak nevim jesli to má být tak?no nevim ????Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdavim všechny, tak mám máo času a ani jsem se nedostal pořádně na ty moje vysoké otáčty,tak jak mi to soused měřil tak nevim ? porovnávali jsme to z druho a žádný zázrak, anevěřim tomu že ta druhá by byla taky v čudu,????

JO prosím Vás,kde najdu označení převodovky? začíná mi chrastit ložisko tak si to chci nakoupit do předu. Díky sigi205

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...