Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hands free 407 SW


Jirka 407

Recommended Posts

Ahoj, mám 407SW r.v. červen 2007. v rámci dodání auta jsem si přiobjednal original Bluetooth Hands free . Měl jsem mobil Nokia 6230i, s ním to fungovalo perfektně, včetně načtení kontaktů ze seznamu mobilu do auta a možnost ovládání pod volantem. Pořídil jsem si Nokii 95, ta se pouze spojí přes Bluetooth, ale už nenačte seznam kontaktů. Takže když někdo volá, tak se objeví pouze číslo a nemůžu ani volit číslo pro volání ovládáním pod volantem, takže v podstatě nepoužitelné. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost. Děkuji za případnou radu. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vůbec s tim nemám zkušenost, ale mám tam zabudovanej tel. když si necháš udělat duplikát sim karty což mě vyšlo 100kč tak si můžeš vybrat jestli zvedneš mobil nebo pod volantem zmáčkneš čudl a mluvíš. I sms tam přijmeš přečteš na displeji i asi odpovíš ale to mi ještě nešlo. Tu sms ti přečte ale rozumíš jenom když hodně vnímáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirka 407

Ahoj, mám 407SW r.v. červen 2007. v rámci dodání auta jsem si přiobjednal original Bluetooth Hands free . Měl jsem mobil Nokia 6230i, s ním to fungovalo perfektně, včetně načtení kontaktů ze seznamu mobilu do auta a možnost ovládání pod volantem. Pořídil jsem si Nokii 95, ta se pouze spojí přes Bluetooth, ale už nenačte seznam kontaktů. Takže když někdo volá, tak se objeví pouze číslo a nemůžu ani volit číslo pro volání ovládáním pod volantem, takže v podstatě nepoužitelné. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost. Děkuji za případnou radu. Jirka

neni potřeba povilit synchronizaci dat v mobilu ? jen střilim od boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...