Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405ka ve Svět Motorů č. 32


Guest Ondra

Recommended Posts

Tak mi to nedá, ale musim sem něco napsat. Koupil sem si ten časopis a s radostí se dal do čtení o našich milovaných 405kách.

Nutno dát za pravdu autorovi, že zadní náprava a u benzinu problémy se svítícím K jsou běžné, ale ostatní závady mě tak bežný nepřipadají.

Např. klepání plastů.... autor to píše tak, že kde je plast, tak tam to vrže.... brr.... to není pravda ! A pokud je, tak tam chybí dopsat, že prostě auto 12 let starý bude vrzat a nezáleží na značce !!!

A docela mě taky zarazilo, že prý 405ky (ale i 306 a 206 ...) mají díky zadní torzní tyči

"velmi zajímavé jizdní vlastnosti, které však novináři musí kritizovat".... A hle, autor po 5 větách píše, že se 405kou se dá jezdit tak, "že to řidiči moderních vozů jen těžko chápou "....

Holt v jedný větě něco řeknu, pak řeknu, že to je jinak, a pak bych to mohl ještě třeba popřít :D:D:D

no ale co, celkově to napsali slušně, teda podle mě.....

[Editováno 8/8/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Ondrou ---- kdysi ma kamarad ukazoval clanek o 205 a taky jsem nechapal, jak tam to auticko haní :( NEvim, mozna, ze se nekomu ty zavady vyskytovaly, ale u naseho Peggyho se vyskytly aakorat 2 a to: zadní naprava - typicka to nemoc :) a pak problemy s elektrikou.

Ten zbytek (uz si bohuzel nepamatuju, co tam vsechno psali) se nam vyhnul velkym obloukem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné bláboly nečtu. Postupem času jsem přišel na to, že je lepší spoléhat na vlastní zkušenosti, než na kecy "odborníků" z podobných časopisů. Největší perlorodkou je v této oblasti MF Dnes, a její rubrika "ojetá auta", či tak nějak. Občas ty jejich recenze nebyly ani k smíchu, ale spíš k pláči... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...