Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

První test letních pneumatik: čínská guma nebrzdí


mares

Recommended Posts

mně by třeba zajímalo,když už tady rozebíráme pneumatiky-kolik tisíc najedete na nich.Od fungl nových po odpis.Kolegyně v práci měnila po 30 000 micheliny,já mám 82 000 goodky a ještě pojezdím.Kamarád zrušil gumy prý už po 8 000 :aut Kluci to hold řežou víc..chápu:roker A u staré škodovky mi vydržely 4 roky-nevím kolik nalítaly, počítadlo zůstalo viset.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu v úterý obout dva nové Klébry, dvě starší Michelinky hodím dozadu, mají toho už hodně za sebou, ale díky malému úbytku vzorku ještě hodně před sebou. Dunlopy šly do kytek dost rychle. Daytony jsem vyhodil po 18tkm a Barumky tak nějak podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: sarkomi

ukaž mi kde jsem to tak napsal ,bohužel nemá to cenu o tomhle komunikovat

tak nam vysvetli jasne, co jsi tim prvnim prispevkem myslel :)

a jestli jsi to napsal aby se to dalo vykladat tak i tak, jak pises o neco vis, promin, ale pak vazne nema cenu abys nekam vubec prispival....

asi tě zklamu ale přispěl jsem,ale finančně :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dress

nejsem žádný fajnšmekr na pneu, nyní jsem měl většinou pneu značky semperit, ale přijdou mi hlučné a nic moc na mokru, tak zkusím něco jiného

Semperity taky rozhodně nedoporučuji:xvul. Kdysi jsem je měl a na mokru se chovaly pomalu jak na ledě. Nyní mám Good Year Hydragrip a maximální spokojenost:super, a to především na mokru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, pridam sedo vravy, v zime Polaris2 - nemaj chybu hlavne na horach :) a pri cene za 1350 za 195/65/15 je to labuzo :)

na leto se chystam na semperitky nebo bravurisky, pac na aute mam naky nemećky mrchy, a neska sem se malem zabil :) (mam je jen na zadku, na predku ty polarisky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

mně by třeba zajímalo,když už tady rozebíráme pneumatiky-kolik tisíc najedete na nich.Od fungl nových po odpis.Kolegyně v práci měnila po 30 000 micheliny,já mám 82 000 goodky a ještě pojezdím.Kamarád zrušil gumy prý už po 8 000 :aut Kluci to hold řežou víc..chápu:roker A u staré škodovky mi vydržely 4 roky-nevím kolik nalítaly, počítadlo zůstalo viset.:myslim

Záleží hodně na tom, jak kdo jezdí a jakým stylem. Pokud někdo jezdí ply-brzda či ,,gumuje\" při rozjezdu apod. tak to je rád, že mu vydrží maximálně 7-8000km. Já mám Michelin Energye , najeto na nich je přes 40000km a v pohodě a plná spokojenon. Nebýt DN, kdy se sjela jedna strana vzorku, tak by sloužily ještě dlouho. Ale musím chtít nechtíc letos koupit nové (4x) a asi opět Michelin a nebo Barum. Samodřejmě vyrobené v Evropě. Myslím, že se o tom psalo již na fóru (Ajven)

[upravil dne 25/3/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...