Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kabely k zadním repro - VYŘEŠENO


JimBeem

Recommended Posts

Zdravím....

auto: P106 rv. 97 3dv. příprava pro rádio jenom s předními repro - tzn. že vzadu nejsou plasty s otvory na repro, tudíž ani zřejmě kabely. alespoň co sem se koukal na straně řidiče tak sem je tam vzadu neobjevil.

Chci si na plato dát repro - otázka je kde sou vyvedeny kabely?! :myslim Na ISO konektoru u radia sou zapojeny. Neví někdo kde sou ukončeny?

[upravil dne 23.3.2008 JimBeem]

[upravil dne 23.3.2008 JimBeem]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to přez noc nedalo a dumal sem :roker

kukl sem pod kobereček u řidiče-jak je pojistkovka na svazek a kabely tam vedly. Tak sem se ještě koukl na druhou stranu - pravou vzadu pod obložení, kde sem vyloupl odkládací vaničku pro cestující a světe div se! :bacha

4 kabely zakončené konektorem a napíchlé do \"zaslepovacího\" konektoru. Označení sedí, takže už jenom napojit bedýnky a bude to hrát i vzadu :):potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lentilka

diky za tip:) ja jsem přemýšlel jak dát ty repro za tu mřížku pod oknem

není zač ;) snad to udělali stejně i u tvého ročníku ;) Jen nechápu jakou mřížku máš na mysl, bo mám 3 dvířko a tam žádnou mřížku nemám, možná to budem stupňěm výbavy, kdoví? Nebo rokem výroby...

Co vím tak 3dvířko s přípravou i na zadní repro má na tapecu v té prohlubni onu mřížku kam se montí repro a měl by tam bejt i kabel dovedený... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a díky za info o kabelech, našel jsem je:) Tak mne tak napadlo máte někdo typ kam se dají dát u třídvířka repráky když je nechci do plata?? Mám starý model a jedno místečko jsem našel, ale víc hlav víc ví. Jo a ví někdo k čemu jsou ty další dráty v konektoru pro zadní repráky??

Díkes Vorel

[upravil dne 30.3.08 Vorelul]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místečko :myslim no já to vyřešil tak že sem si dal na plato bedýnky.. takové ty třípásmové \"slzy\" takže akorát na každej reprák dvě dírky do plata na šroub a kabel... ;)

Ty ostatní dráty budou asik od centálu ;) na pravé straně sou jenom repráky + další pár, ale na pravé je jich víc tuším, na co budou ty další nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vorelul

No právě nechci dávat na to plato nic, protože ho každou chvíli vyndavám a odpojovat konektory se mi nechce. Mám jedno místo a asi to vyhraje. Až bude hotovo dám info :papa

Díky

No já to vyřešil tak, že kabely od dveří dotáhl do kufru a osadil konektory a tak se dá plato odpojit hned v kufru a nemusíš pod tapec ;) Ale tohle tě určo napadlo....

Tak už sem vyřešil i proč mě to vzadu nehrálo:mad: blbec sem vzal kabel a on byl polámanej.... naaštěstí to byl ten co byl na platu tak sem nemusel kuchat konektory z pod tapecu... uff :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...