Sign in to follow this  
Followers 0
combayn406

Lišta pod předek

19 posts in this topic

Zajímalo by mě na co tam je ta gumová lišta, co se tak snadno :bachasundá - 2x skoro a 1x jsem ji ztratil:grr (pak našel u tesca na obrubníku:super). Teď je bezpečně uložená v garáži. Kdo to ví ????:myslim

Původně zaslal: combayn406

Zajímalo by mě na co tam je ta gumová lišta, co se tak snadno :bachasundá - 2x skoro a 1x jsem ji ztratil:grr (pak našel u tesca na obrubníku:super). Teď je bezpečně uložená v garáži. Kdo to ví ????:myslim

Upřesni jaká lišta a kde???

Nacvakávací gumová lišta zespoda pod předkem - spoilerem (plastem) před kolama . Možná je to jen u nového modelu:myslim. MOžná to maj i 206.

Původně zaslal: combayn406

Nacvakávací gumová lišta zespoda pod předkem - spoilerem (plastem) před kolama . Možná je to jen u nového modelu:myslim. MOžná to maj i 206.

No to asi jo, na starym o ničem podobnym nevim, tak vydrž, někdo poradí;)

Jo, tohle, tak to je lízátko ... je to tam především jako dekor, aby to bylo více IMAGEovější ... ;) Když to tam nebude, nic se neděje. Dlaší věc, k čemu to lsouží je, že při parkingu po předu Ti to siglaizuje, jak je vysoký obrubník (že o něj břinkneš tímto lízadlem, které je pružné a ne nárazníkem, kterej je o dost méně pružnější) ... ;)

Aneb, když to tam nebude, nic se neděje ... ;)

je to jako malý spoiler gumový měl jsem to na Laguně ,ale na 406 jsem to neměl ani na sedanu ani breaku.

jmenud¨je se přední deflekt poz č.5

[upravil dne 22/3/08 sarkomi]

no on je asi i rozdíl, kupuješ-li lízadlo, nebo nárazník. To druhé určo víc nasere :)

pro break

Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba

00007414Q0 PŘED DEFLEKT 330,44 CZK 393,22 CZK 393,22 CZK

Původně zaslal: Neon

Jo, tohle, tak to je lízátko ... je to tam především jako dekor, aby to bylo více IMAGEovější ... ;) Když to tam nebude, nic se neděje. Dlaší věc, k čemu to lsouží je, že při parkingu po předu Ti to siglaizuje, jak je vysoký obrubník (že o něj břinkneš tímto lízadlem, které je pružné a ne nárazníkem, kterej je o dost méně pružnější) ... ;)

Aneb, když to tam nebude, nic se neděje ... ;)

počkej:myslim ale nárazník je k tomu břinknutí o obrubník blíže,ne..?:myslim

Starý model to nemá. Je to jen na novým ale jakou funkci to má netuším. Když to tam nebude tak se nic nestane.

Jsou tam nějaké chcapky - čudlíky. Kolega to měl částečně vysunuté, takže trpělivě zasunout zpět. Ale jestli jsou urvané...

prisroubovat samorezkama, nebo to ztratis a uz nenajdes jako ja... mozna by postacilo i dostatecne mnozstvi sekundaku nebo silikonu. :myslim

Ty chcapky jsou takové, aby se vyvlíkly, aby se při kontaktu s obrubníkem nepoškodil celý nárazník. Takže, pokud byste to přidělávali jinak, tak jen zlehka!

Původně zaslal: P607Olda

Ty chcapky jsou takové, aby se vyvlíkly, aby se při kontaktu s obrubníkem nepoškodil celý nárazník. Takže, pokud byste to přidělávali jinak, tak jen zlehka!

Ale tomu narazníku se nic nestane. Je to jen taková guma která se ohne.

Já tam mám ze 607 přidělaný samořezkama a na obrubníku su co chvíla a ne jen obrubník stačí nějakej šikmej sjezd a beru to tou gumou a narazník se mi nezničil.

Jo to sem tam mel taky asi tak prvni tyden co sem to auto mel.. Pac sem to nekde cestou necestou ztratil.. Jednou sem to tahnul pozemi cestou do prace a za par dni pri prujezdu extremnim terenem jsem o to prisel komplet. Takze sem to neresil