Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi


anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi  

  1. 1. anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Berkoff

mno., a dyz to tak na jejich strankach ctu, tak letadlo je co byvalo za me ery na seci, tj, budem spat urite v aute/stanu, podle toho ejsi bude volnej boxer na ten vikend, a beru TV a PC :) moc se tesime :)

Ty brďo, TV na sraz ???? Tak to musíš bejt dobrej závislák, doufám, že se nenajde dostatek času, abys tuhle Ďábelskou skříňku mohl nastartovat !!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Jinak k té povinné výbavě..... ;) Ehm... :P Ona to povinná výbava vlastně není. Bude povinná na sraz, ale ve vyhlášce je \"pouze\" jako doporučená :)

Hurá, hurá - já to říkal, kyblíček s pískem a lopatičkou to jistí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Jinak k té povinné výbavě..... ;) Ehm... :P Ona to povinná výbava vlastně není. Bude povinná na sraz, ale ve vyhlášce je \"pouze\" jako doporučená :)

Hurá, hurá - já to říkal, kyblíček s pískem a lopatičkou to jistí

Tak to si musím prostudovat pořádně vyhlášku. O kyblíku lopatičce a písku fakt nic nevím :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2berkof: co budes delat na srazu s TV a PC? je to samozrejme Tvoje vec, ale obvykle mi ani jedna z tech veci nechybela, a nebyt organizator tak se netaham s notebookem ani tedka :D

ad pes - vis jak to je, povolim to jednomu, ozve se druhy... neznam Tveho psa, tak to ani nemuzu posoudit. jde mi o to, ze bych tam velice nerad resil nejaky konflikt mezi psem a deckem, at uz z viny jednoho ci druheho

2medved: lopaticka se kontrolovat nebude a radeji asi vyhlasim zakaz kyblu s piskem a lopat, aby nas pak netloukli :D a je fakt, ze zrovna u tehle veci me ani nenapadlo, ze by to nebyla povinna vybava, tipuju ze 99% aut toto vozi trvale. beztak to dostavas v setu s lekarnickou v baleni povinne vybavy... a bude to samozrejme oznameno predem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikrimanace majitelu pejsku :potlesk, ja mam retrievra, ktery nejradsi vozi deti na hrbete, ale take vim, jak se deti dost casto chovaji k pejskum :myslim a to se mam kolikrat co drzet abych neco nerekl.........

nicmene ho brat nebudu - jednak protoze ho nechci nikam zavirat a za druhe bude asi opravdu trosku prekazet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Scratch: to vubec neni diskriminace :aut a vim, ze spousta psu je fajn a vychazi s detma dobre, jsou na ne zvykli... a taky znam opacne pripady, navic tam bude opravdu ponekud prelidneno... proto bych uvital aby vetsi psi meli kosik :) a protoze tam budou i deti, muze to byt i k obrane toho psa, protoze bych nerad resil ze decko psa vyprovokovalo a ten ho kousnul, i kdyz jen v obrane :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Scratch: to vubec neni diskriminace :aut a vim, ze spousta psu je fajn a vychazi s detma dobre, jsou na ne zvykli... a taky znam opacne pripady, navic tam bude opravdu ponekud prelidneno... proto bych uvital aby vetsi psi meli kosik :) a protoze tam budou i deti, muze to byt i k obrane toho psa, protoze bych nerad resil ze decko psa vyprovokovalo a ten ho kousnul, i kdyz jen v obrane :bacha

Jako nechci bejt proti pejskařům, vim že je problem nechat psa někde na hlídání, ale zase na druhou stranu bych byl pro aby to bylo bez psů, mohlo by se stát že jich tam bude 30 a budou na sebe štěkat možná se i poperou, a ze srazu bude psí masakr, já si sebou taky kocoura brát nebudu:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Nevim Hurvajz, jak tvuj kocour, ale normalne kocka vydrzi 2 dny sama doma, s tim ze ji jen nekdo nakrmi a pujde si udelat potrebu do boudicky, nebo kam to chodej, pes bohuzel ne no;)

Ale no vždyť píšu že vim že je s pesama problem, no, zrovna ted jsem jezdil k našim krmit 3 psi protože naši byli přes velikonoce na slovensku, takže to znám, mimo jiný má segra chovatelskou stanici;) A ten kocour je tam jako vtip, viz smajlové:D

[upravil dne 26/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: macik.83

Nevim Hurvajz, jak tvuj kocour, ale normalne kocka vydrzi 2 dny sama doma, s tim ze ji jen nekdo nakrmi a pujde si udelat potrebu do boudicky, nebo kam to chodej, pes bohuzel ne no;)

Ale no vždyť píšu že vim že je s pesama problem, no, zrovna ted jsem jezdil k našim krmit 3 psi protože naši byli přes velikonoce na slovensku, takže to znám, mimo jiný má segra chovatelskou stanici;) A ten kocour je tam jako vtip, viz smajlové:D

[upravil dne 26/3/08 Radek Hurvajz]

No jo, uz mlcim;) Se hned nevztekej:D Je fakt, ze kolikrat nasi pejsanci byvaji pritezi:mad: Ale stejne bych tu nasi svinu nedal:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: macik.83

Nevim Hurvajz, jak tvuj kocour, ale normalne kocka vydrzi 2 dny sama doma, s tim ze ji jen nekdo nakrmi a pujde si udelat potrebu do boudicky, nebo kam to chodej, pes bohuzel ne no;)

Ale no vždyť píšu že vim že je s pesama problem, no, zrovna ted jsem jezdil k našim krmit 3 psi protože naši byli přes velikonoce na slovensku, takže to znám, mimo jiný má segra chovatelskou stanici;) A ten kocour je tam jako vtip, viz smajlové:D

[upravil dne 26/3/08 Radek Hurvajz]

No jo, uz mlcim;) Se hned nevztekej:D Je fakt, ze kolikrat nasi pejsanci byvaji pritezi:mad: Ale stejne bych tu nasi svinu nedal:papa

Ale vždyť se nevztekám, jak jsi na to přišel?:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, pritom to odstartoval muj nevine vyhlizejici prispevek. Osobne jsem taky pro sraz bez pejsku, je pak problekm kam s nimi a konec koncu, spousta majitelu ani neumi uklidit hovinka, to snad neni pripad clenu P-C clubu :-). Pejsek bude na zahrade a zradylka snad bude mit dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...