Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi


anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi  

  1. 1. anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Pe.Tr

My přijedeme ve čtvrtek dopoledne a odjedeme v neděli , prosíme jednu dvoulužkovou chatičku :papa

prihlasovadlo teprve bude, tohle je jen pruzkum.. :)

No ted mě Pe.Tr připoměl že pokud pojedu sám tak si musim zamluvit dvoulužkovou chatku jen sám pro sebe, tedy pokud to lze, připadny spolunocležnik jen v nouzovem připadě a na vlastní nebezpečí:D:D Pe.Tr by mohl vyprávět:mrk:D To jen upozornění pro učastniky pruzkumu

Pe.tr: to se tam vejdeš i s rodinou?

[upravil dne 22/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ted mě Pe.Tr připoměl že pokud pojedu sám tak si musim zamluvit dvoulužkovou chatku jen sám pro sebe, tedy pokud to lze, připadny spolunocležnik jen v nouzovem připadě a na vlastní nebezpečí:D:D Pe.Tr by mohl vyprávět:mrk:D

Pe.tr: to se tam vejdeš i s rodinou?

no, jde o to ze je tam omezeny pocet chaticek, bunek a pokoju. Takze uvidime kolik lidi se prihlasi a podle toho se budou plnit samozrejme obydli. Na to je ale jeste dost casu. :roker

[upravil dne 22/3/2008 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podivam se jak to tam je s dvouluzkovejma chatkama, ale myslim ze jich tam bylo...hmmm...jedna :)

jinak ty ctyrluzkove chatky maji dva pokoje po dvou, v jednom patrova postel a v druhem dve normalni :papa

na vyse uvedenem webu jsou i tipy na mozne vylety v okoli, napr. na ctvrtek nebo nedeli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ted mě Pe.Tr připoměl že pokud pojedu sám tak si musim zamluvit dvoulužkovou chatku jen sám pro sebe, tedy pokud to lze, připadny spolunocležnik jen v nouzovem připadě a na vlastní nebezpečí:D:D Pe.Tr by mohl vyprávět:mrk:D

Pe.tr: to se tam vejdeš i s rodinou?

no, jde o to ze je tam omezeny pocet chaticek a bunek. Takze uvidime kolik lidi se prihlasi a podle toho se budou plnit samozrejme chaticky. Na to je ale jeste dost casu. :roker

Jj, já jen abych zase někoho v noci neterorizoval, jako na klouzaní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jsou k dispozici i pokoje v panelovem objektu primo nad restauraci. pokud bude tedy nekdo chtit, muze bydlet i tam - premyslel jsem nad tim rezervovat tuto cast primarne pro ty, co maji male deti a budou je chtit mit na dosah ruky behem vecerniho popijeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

jinak jsou k dispozici i pokoje v panelovem objektu primo nad restauraci. pokud bude tedy nekdo chtit, muze bydlet i tam - premyslel jsem nad tim rezervovat tuto cast primarne pro ty, co maji male deti a budou je chtit mit na dosah ruky behem vecerniho popijeni

to zni zajimave jen dvouluzkace jsem tam nepotkal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Petr: v ceniku je maji, ted si nevybavuji jestli tam jsou i fyzicky - momentalne to tam meli zazimovany a delaji opravy. Pokud se ale nenaplni cela kapacita kempu, tak mame prislibeno ze triluzka budou jako dvouluzkove chatky.

Vrh H7? Sakrys, to je mi ale napad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Petr: v ceniku je maji, ted si nevybavuji jestli tam jsou i fyzicky - momentalne to tam meli zazimovany a delaji opravy. Pokud se ale nenaplni cela kapacita kempu, tak mame prislibeno ze triluzka budou jako dvouluzkove chatky.

Vrh H7? Sakrys, to je mi ale napad :)

To by Minimaxa mohl přivézt nějaké Bluevision, s těma se dohodí nejdál:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...