Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi


anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi  

  1. 1. anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

v ramci pripravy programu bych vas rad pozadal o hlasovani v teto ankete. preci jen musime s provozovatelem aspon trosku ujasnit predstavy a pocty :)

zaroven tim prozradim predbezny program srazu :)

podle zajmu pripadne jeste provedeme drobne korekce. prosim, hlasujte opravdu tak jak potom planujete prijet, dekuji

streda vecer - upaleni carodejnic, posezeni u pivka

ctvrtek - volna zabava - k dispozici budou nejake sportovni aktivity, je mozne shlednout pametihodnosti v okoli, pesi vylet na

patek - sportovni den peugeot clubu - soutezni klani v nekolika disciplinach, s tim ze nejlepsi se mohou tesit na nejake ty ceny. v pozdnim odpoledni probehne slavna Minimaxova soutez o nejlepsi nakladany hermelin

sobota - orientacni zavod po okoli, vecer nejake to masicko a tak

nedele - volna zabava, odjezdy, ...

dale je vlakno otevrene pro dotazy ci prani ke srazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Program hezký, jen mi nějak nedochází, kam že směřuješ doporučovaný pěší výlet???

A ještě bych doporučoval vyhradit 2 - hodinky prodeji E-shopových věcí (byť tam nejedu osobně,. bude tam osoba mnou pověřená a ta bude jistě mít zájem některé zboží nabízet k prodeji).

[upravil dne 22/3/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych přijel třeba už ve středu večer, ale jelikož je zde možnost že bych bral rodinu, aby taky viděli tu Pežotí pohodu, tak bych potřeboval znát ceník ubytka. Přeci jenom 4 noci by se mohli ve 4 lidech prodražit. A taky podle toho kolik lidi se rozhodne přijet už ve středu, abych nakonec nemusel upalit svoji čaroďějnici kdyby tam jiná nebyla:D:D Hlasování doplním, prozatím bez hlasu;)

[upravil dne 22/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marlin

mno ja absolutne netusim. 31 vecer pada. mozna prveho vecer, nebo mozna behem patku. Jeste uvidim.

No tak 31. Dubna jsem tě snad ani nečekal, dyk to nejde:D:D:D:D Marline mrkni do kalendáře;)

tak 30teho no. Tak holt letos bude tuplovany prestupny rok no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Radek Hurvajz: kempy pro srazy jsou vybirany tak aby nikoho ze clenu nezrujnovali, takze si myslim ze to ty i tva rodina zvladnete..:) Vvitty ti ukazal cenik, koukni na mimosezoni ceny normalni, nikoliv skolni..

Já ti nevim, nějak se to vyvíjí směrem že tu čarodějnici nechám doma:D:D, prej ji v patek nedají dovolenou. Kecá, se bojí že ji upálime:D:D:D:D

S těma školnima cenama jsem si dělal prdel, mimo sezonní mě tak nějak napadly.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Pe.Tr

My přijedeme ve čtvrtek dopoledne a odjedeme v neděli , prosíme jednu dvoulužkovou chatičku :papa

prihlasovadlo teprve bude, tohle je jen pruzkum.. :)

no dyt , ber to jako poznatek do pruzkumu .:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...