Vvitty

anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi

anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi  

1. 1. anketa jarniho srazu, s predbeznymi informacemi

Please sign in or register to vote in this poll.

148 posts in this topic

v ramci pripravy programu bych vas rad pozadal o hlasovani v teto ankete. preci jen musime s provozovatelem aspon trosku ujasnit predstavy a pocty :)

zaroven tim prozradim predbezny program srazu :)

podle zajmu pripadne jeste provedeme drobne korekce. prosim, hlasujte opravdu tak jak potom planujete prijet, dekuji

streda vecer - upaleni carodejnic, posezeni u pivka

ctvrtek - volna zabava - k dispozici budou nejake sportovni aktivity, je mozne shlednout pametihodnosti v okoli, pesi vylet na

patek - sportovni den peugeot clubu - soutezni klani v nekolika disciplinach, s tim ze nejlepsi se mohou tesit na nejake ty ceny. v pozdnim odpoledni probehne slavna Minimaxova soutez o nejlepsi nakladany hermelin

sobota - orientacni zavod po okoli, vecer nejake to masicko a tak

nedele - volna zabava, odjezdy, ...

dale je vlakno otevrene pro dotazy ci prani ke srazu

Program hezký, jen mi nějak nedochází, kam že směřuješ doporučovaný pěší výlet???

A ještě bych doporučoval vyhradit 2 - hodinky prodeji E-shopových věcí (byť tam nejedu osobně,. bude tam osoba mnou pověřená a ta bude jistě mít zájem některé zboží nabízet k prodeji).

[upravil dne 22/3/2008 Medvěd]

Rád bych přijel třeba už ve středu večer, ale jelikož je zde možnost že bych bral rodinu, aby taky viděli tu Pežotí pohodu, tak bych potřeboval znát ceník ubytka. Přeci jenom 4 noci by se mohli ve 4 lidech prodražit. A taky podle toho kolik lidi se rozhodne přijet už ve středu, abych nakonec nemusel upalit svoji čaroďějnici kdyby tam jiná nebyla:D:D Hlasování doplním, prozatím bez hlasu;)

[upravil dne 22/3/08 Radek Hurvajz]

mno ja absolutne netusim. 31 vecer pada. mozna prveho vecer, nebo mozna behem patku. Jeste uvidim.

pravděpodobně ve čtvrtek dopoledne, maximálně v poledne :) (odhlasováno ve čtvrtek ráno)

Původně zaslal: Marlin

mno ja absolutne netusim. 31 vecer pada. mozna prveho vecer, nebo mozna behem patku. Jeste uvidim.

No tak 31. Dubna jsem tě snad ani nečekal, dyk to nejde:D:D:D:D Marline mrkni do kalendáře;)

Původně zaslal: Vvitty

2Medved: v blizkem okoli je napr. Oheb, a pak jeste nekolik dalsich zricenin k moznemu shlednuti. Nejak mi tam vzpadlo jmeno :)

2Hurvajz: snad Ti pomuze tento odkaz http://www.autocamp.estranky.cz/

Máme normalní ceny nebo školní?:D

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marlin

No tak 31. Dubna jsem tě snad ani nečekal, dyk to nejde:D:D:D:D Marline mrkni do kalendáře;)

tak 30teho no. Tak holt letos bude tuplovany prestupny rok no :D

Radek Hurvajz: kempy pro srazy jsou vybirany tak aby nikoho ze clenu nezrujnovali, takze si myslim ze to ty i tva rodina zvladnete..:) Vvitty ti ukazal cenik, koukni na mimosezoni ceny normalni, nikoliv skolni..

Původně zaslal: Béďa

Radek Hurvajz: kempy pro srazy jsou vybirany tak aby nikoho ze clenu nezrujnovali, takze si myslim ze to ty i tva rodina zvladnete..:) Vvitty ti ukazal cenik, koukni na mimosezoni ceny normalni, nikoliv skolni..

Já ti nevim, nějak se to vyvíjí směrem že tu čarodějnici nechám doma:D:D, prej ji v patek nedají dovolenou. Kecá, se bojí že ji upálime:D:D:D:D

S těma školnima cenama jsem si dělal prdel, mimo sezonní mě tak nějak napadly.;)

Tak u mě to vypadá,že dorazím už ve středu večer.Pokud tomu tak bude tak až v pozdějších večerních hodinách.

Původně zaslal: janča205

Tak u mě to vypadá,že dorazím už ve středu večer.Pokud tomu tak bude tak až v pozdějších večerních hodinách.

No hurá, inkvizitoři už tam budou čekat:D

Radek Hurvajz: jasny, ja jen pro upresneni..;) no, s tim upalovanim si ji to rikat nemel, ted je jasny ze dostala strach..:D

My přijedeme ve čtvrtek dopoledne a odjedeme v neděli , prosíme jednu dvoulužkovou chatičku :papa

Původně zaslal: Pe.Tr

My přijedeme ve čtvrtek dopoledne a odjedeme v neděli , prosíme jednu dvoulužkovou chatičku :papa

prihlasovadlo teprve bude, tohle je jen pruzkum.. :)

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Pe.Tr

prihlasovadlo teprve bude, tohle je jen pruzkum.. :)

no dyt , ber to jako poznatek do pruzkumu .:D