Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co všechno nám jezdí po dálnicích


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

A ty jsi v kilu fotil mobilem. Fuj, styď se :D :D :D:bacha :bum

No, to nic není, já ji jen vyfotil, ale ráno jsem na Evropě 2 slyšel, že nějakej Němec jel a telefonoval. Na tom není nic divnýho. Zastavila ho Polizei a on jim řekl, že si pouze zahříval mobilem ucho!! No a nejsmutnější na tom je, že mu to soud uznal....:o:D Tak a kdo je pak lepší na absurdity, USA bo D?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

já dneska viděla,jak jedno autko podřelo druhé:roll prostě jelo svých poslušných 50,chtělo do levého pruhu, ale tam celou dobu jelo jiné..no a asi tzv.mrtvý bod v zrcátku,tak mu podřelo celý bok :roll Jsem čekala,že vyleze viník chlap :bacha a ona to žena..chuděrka:roll

Přehlédnout může každý, jak žena tak muž. Jsme jen lidi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Peta

A ty jsi v kilu fotil mobilem. Fuj, styď se :D :D :D:bacha :bum

No, to nic není, já ji jen vyfotil, ale ráno jsem na Evropě 2 slyšel, že nějakej Němec jel a telefonoval. Na tom není nic divnýho. Zastavila ho Polizei a on jim řekl, že si pouze zahříval mobilem ucho!! No a nejsmutnější na tom je, že mu to soud uznal....:o:D Tak a kdo je pak lepší na absurdity, USA bo D?:D

tak ale v čechách mobil ani jiný \"záznamový zařízení\" jak řiká zákon nesmíš ani držet :P ale to je jedno, každopadne za takovouhle krabicí bych moc jet něchtěl :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dress

taky už jsem podobný obrázek viděl, avii

nejlepší byl tranzit, který dělal 4 stopy až v neuvěřitelné vzdálenost od sebe, auto ač jelo rovně tak na silnici mělo polohu jako by zatáčelo

To bývá, když se auto svaří ze dvou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Dress

taky už jsem podobný obrázek viděl, avii

nejlepší byl tranzit, který dělal 4 stopy až v neuvěřitelné vzdálenost od sebe, auto ač jelo rovně tak na silnici mělo polohu jako by zatáčelo

To bývá, když se auto svaří ze dvou...

Není nad to, když všechno pasuje jak má:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Peta

A ty jsi v kilu fotil mobilem. Fuj, styď se :D :D :D:bacha :bum

No, to nic není, já ji jen vyfotil, ale ráno jsem na Evropě 2 slyšel, že nějakej Němec jel a telefonoval. Na tom není nic divnýho. Zastavila ho Polizei a on jim řekl, že si pouze zahříval mobilem ucho!! No a nejsmutnější na tom je, že mu to soud uznal....:o:D Tak a kdo je pak lepší na absurdity, USA bo D?:D

tak ale v čechách mobil ani jiný \"záznamový zařízení\" jak řiká zákon nesmíš ani držet :P ale to je jedno, každopadne za takovouhle krabicí bych moc jet něchtěl :myslim

Hmmm...já nevím kdo jezdí v noci bez světel...rejp...:mrk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Dress

taky už jsem podobný obrázek viděl, avii

nejlepší byl tranzit, který dělal 4 stopy až v neuvěřitelné vzdálenost od sebe, auto ač jelo rovně tak na silnici mělo polohu jako by zatáčelo

To bývá, když se auto svaří ze dvou...

Není nad to, když všechno pasuje jak má:D:D

...taky je u nás pár machrů co ze dvou aut dělají tři apod:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...