Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stříkání dutin


Inka

Recommended Posts

Původně zaslal: Inka

Dobrý den,

jsem majitelka vozu Peugeot 307 a obracím se na Vás

o radu, zda je dobré stříkat dutiny a spodek u tohoto

auta. Jestli ano, poraďte kde, jak a čím. My jsme používaly

Resistin Car a ML ( u Favorita).

Předem děkuji.

zbytečnost u tohoto vozu , teda pokud nebydlíte u moře:D

Penizky využijte jinde:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto je ošetřeno již z výroby. Pokud nebylo bourané a neodborně opravené, měla by být ochrana jak spodní části vozidla tak dutin vpořádku. Peugeot přesně specifikuje nejen rozdílné přípravky pro použití na různých místech, ale taky místa kde se mají a naopak kde se nesmí aplikovat. Lepší je tedy svěřit tento úkon tam, kde mají informace k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dutiny i spodek samozrejme osetrit jako u kazdeho auta - cim drive a dukladneji tim je ochrana pochopitelne spolehlivejsi..Doporucuji i plasticky nastrik exponovanych mist na vnejsku karoserie s nasledným přelakováním. RITTER - autorizovana karosarna 16 let uspesne existence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím...

Vzpomínám si na to, když mi kdysi prodejce v Peugeotu říkal, že tohle na 406 prostě nezrezne. A nedávno jsem takovou 406 pozoroval a rezla na onom místě jak prase.

Jako v roce 1992 (? nevím přesně), kdy se sem dováželi pěkný skoro nový 309ky - a taky říkali, to auto se nemusí antikorozně ošetřovat, to je zbytečný. Chyba. - Tenkrát se ošetřili dutiny dveří a prahů ne. A prahy začli nedávno reznout. Dveře ani náhodou. Takže?

Jak to tedy myslíte se zbytečností toho ošetření ???

Jako že to auto bude mít za 20 let motor v háji a tudíž pěkná karoserie bude k ničemu a nebo že to žádné ošetření nezachrání a stejně to zrezne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

No nevím...

Vzpomínám si na to, když mi kdysi prodejce v Peugeotu říkal, že tohle na 406 prostě nezrezne. A nedávno jsem takovou 406 pozoroval a rezla na onom místě jak prase.

Jako v roce 1992 (? nevím přesně), kdy se sem dováželi pěkný skoro nový 309ky - a taky říkali, to auto se nemusí antikorozně ošetřovat, to je zbytečný. Chyba. - Tenkrát se ošetřili dutiny dveří a prahů ne. A prahy začli nedávno reznout. Dveře ani náhodou. Takže?

Jak to tedy myslíte se zbytečností toho ošetření ???

Jako že to auto bude mít za 20 let motor v háji a tudíž pěkná karoserie bude k ničemu a nebo že to žádné ošetření nezachrání a stejně to zrezne?

406 hrdzava?? ano po havarii

309 rv 92 ak začne niečo hrdzavieť až po 16 rokoch tak je to celkom uspech výrobcu,Favorit začal hrdzavieť po piatich rokoch:D

20 ročné auto patrí do muzea:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...