Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíček s infra u 306ky


kozelka

Recommended Posts

u mě to výměna dvou baterek za 40kč/kus nevyřešila a furt sem musel mačkat půl minuty, než se ta červená ledka začalo pomalu rozsvicovat a o odemykání byl taky porod, člověk aby ten klíč směřoval přesně na senzor dovnitř, pak mi ještě vypadlo tlačítko a řekl sem konec a koupil sem sadu alarmu s ovládáním na centrál za litr a funguje to skvěle, auto odemknu z dálky asi 100m, houkne a zabliká, takže ho aj najdu večer na plném parkovišti a alarm funguje taky dobře. Za ty prachy to stojí. Ale vystřelovací klíč nic moc, příště bych bral normální ovladač, tento je příliš velký, aby se do něj vešly i větší klíče, které mají některé značky aut a ve spínačce to vypadá potom blbé takové heblo velké (lehce urazíš kolenem):roll. Takže to používám jen jako ovladač u klíče a klíč u toho mám originál náhradní bez ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

u mě to výměna dvou baterek za 40kč/kus nevyřešila a furt sem musel mačkat půl minuty, než se ta červená ledka začalo pomalu rozsvicovat a o odemykání byl taky porod, člověk aby ten klíč směřoval přesně na senzor dovnitř, pak mi ještě vypadlo tlačítko a řekl sem konec a koupil sem sadu alarmu s ovládáním na centrál za litr a funguje to skvěle, auto odemknu z dálky asi 100m, houkne a zabliká, takže ho aj najdu večer na plném parkovišti a alarm funguje taky dobře. Za ty prachy to stojí. Ale vystřelovací klíč nic moc, příště bych bral normální ovladač, tento je příliš velký, aby se do něj vešly i větší klíče, které mají některé značky aut a ve spínačce to vypadá potom blbé takové heblo velké (lehce urazíš kolenem):roll. Takže to používám jen jako ovladač u klíče a klíč u toho mám originál náhradní bez ovladače.

Mam tedy 406, ale myslim, ze tenhle problem je uplne stejny. Rozesmalo me prirovnani, jako ve stredoveku:D Jinak jsem to vyresil uplne stejne, koupil jsem tady na foru alarm za 750,- mam uz otevirani bezproblemovy. ale zkus vycistit tu krabicku na prijem, neni to jen o klicich, za ta leta to muze bejt pekne zakakany:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: JoseA

u mě to výměna dvou baterek za 40kč/kus nevyřešila a furt sem musel mačkat půl minuty, než se ta červená ledka začalo pomalu rozsvicovat a o odemykání byl taky porod, člověk aby ten klíč směřoval přesně na senzor dovnitř, pak mi ještě vypadlo tlačítko a řekl sem konec a koupil sem sadu alarmu s ovládáním na centrál za litr a funguje to skvěle, auto odemknu z dálky asi 100m, houkne a zabliká, takže ho aj najdu večer na plném parkovišti a alarm funguje taky dobře. Za ty prachy to stojí. Ale vystřelovací klíč nic moc, příště bych bral normální ovladač, tento je příliš velký, aby se do něj vešly i větší klíče, které mají některé značky aut a ve spínačce to vypadá potom blbé takové heblo velké (lehce urazíš kolenem):roll. Takže to používám jen jako ovladač u klíče a klíč u toho mám originál náhradní bez ovladače.

Mam tedy 406, ale myslim, ze tenhle problem je uplne stejny. Rozesmalo me prirovnani, jako ve stredoveku:D Jinak jsem to vyresil uplne stejne, koupil jsem tady na foru alarm za 750,- mam uz otevirani bezproblemovy. ale zkus vycistit tu krabicku na prijem, neni to jen o klicich, za ta leta to muze bejt pekne zakakany:papa

No já už s tím nemám taky problém :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to kupoval na aukru. Už kdysi na feldu sem kupoval sadu centrálu na DO na aukru a šlapal v klidu, vlastně ještě dřív i na fáčko a taky na aukru. Jsou to sice polské výrobky, ale nikdy sem s tím neměl problém. Asi ti tady ale většina lidí doporučí jablotron. Jinak tady máš odkaz na ten alarm co mám já ve svojem peugeotu 306, ale je jich tam plno jiných a ty vystřelovací klíče nedoporučuju, rači nějaký mini ovladač bych bral. Tyhle jsou velké skoro jak mobil :roll a vystřelovací klíč stejně nepoužívám, planžety stály 70kč/kus navíc a drží v tom dvěma miničervíky a do planžety si ještě musíš udělat drážku, aby ti tam ty červíky šly, ale stejně sem z nich akorát zahladil závit a pak to tam lepil sekundovým lepidle atd... No prostě podle mě tyhle vystřelovače rozhodně ne.

http://www.aukro.cz/item332575483__akce_autoalarm_s_vystrelovacimi_klici_2ks.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kozelka

Tak vám všem moc děkuju, sice nevim, kde přesne je přijímací krabička k infra, ale stejne silne uvažuju o alternativě s alarmem. Projdu si forum, ale kdyby jste mel nekdo primej kontakt, tak bych se nezlobil. :super

Ja to vyresil Alarmem Radix2T www.levnealarmy.cz stal me cca 1000,-.auto odemknu na 50m alarm ma vsechny fukce a max spokojenost za ty prachy.muzu ti i poslat navod jak a co kam zapojit atd..jinak krabicka pro prijem je cerna piramidka u svetla na cteni na strope mezi ridicem a spolujezdcem..:papa

[upravil dne 24.3.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kozelka: už som robil zopár diaľkových (aj moje), ktoré išli len občas. Tiež som si s tým chvíľu nevedel rady, ale problémom bola vo väčšine prípadov tá kontrolná LEDka, alebo aj infra LED. Ak vystupuje z puzdra kľúča, je dosť mechanicky namáhaná a stráca kontakt s plošákom. Riešenie: preletovať! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, kdo se boji nesmi do lesa, a kdyz to e¨nevyjde, vzdycky se nekdo najde, kdo uz to delal;) No me tady nikdo neradil spis me vsichni odkazali na servis ze sem blazen ze to chci delat bez zkusenosti atd...Ale povedlo se..Jen jeden clen radil Jirkafous:potlesk:potlesk

[upravil dne 25.3.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kozelka

Parada, ja ti dekuju a urcite rad uvitam nejaky postup, jelikož vubec nevim jak začít. F

:roker

Tak nejdriv vyber alarm..Klidne napis na levne alarmy at mas jistotu ze pujde do Peugeotka.Pak ho klidne kup i jinde jestli ho sezenes levneji..Pokud budes kupovat Radix(2T a4T jsou stejny) tak neni problem abych ti to nafotil a poslal...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Naozaj by ma zaujimalo ako ked ste kupili central s vystrelovacim klucom a prehodili planzetu ste tam narvali ten plosak s imobilizerom inak by to bolo nanic...Ci sa mylim? Aspon ja na mojej 106 mam kluc s ir centralom a imobilizerom (pokial viem je v kluci tiez)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...