Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

privesok na kluče ?


faget1

Recommended Posts

Původně zaslal: nanux

\"Len pre zabavu\" ale ja jsem třebas na 407 ještě neviděl :(

alebo tak teda skor pre zvedavost aby som bol presnejši.. :papa

no ani ja a tiež ani 308 keby mi ho nestrčily do ruky že je to od peugeotu tak som myslel že je to k novym autakom už budu davat pegotaci a teda asi nie a 407 ešte tiež nikde nevidno to pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 307Red

Považoval bych za slušnost, kdyby na stůl položili klíčky i s přívěskem (za to že na auto bouchaj držák SPZ se svojí reklamou).

a plnou nadrž a zimni paket s alu kolama a navigaci a rok pojisteni zdarma a ...

lidi lidi , taky když si v treba v Ikei koupite kuchynsky stul dožaduje te se ubrusu zdarma???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

lidi lidi , taky když si v treba v Ikei koupite kuchynsky stul dožaduje te se ubrusu zdarma???

Já jo :D Ale tak zase když si někdo pořídí nový autíčko třebas za půl mega, myslím že ten přívěšek je už ze strany prodejce maličkost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: Pe.Tr

lidi lidi , taky když si v treba v Ikei koupite kuchynsky stul dožaduje te se ubrusu zdarma???

Já jo :D Ale tak zase když si někdo pořídí nový autíčko třebas za půl mega, myslím že ten přívěšek je už ze strany prodejce maličkost...

jako já myslím to že už prodejce nabízí k vozu slevu , upravuje cenu tak aby byla zajimavá , nabízí mnoho doplnku za ceny ktere by pozdeji byly i dvojnasobne . Přívěšek je prd , to máš pravdu , dávají se i modely aut apod. mě jde spiš o princip toho že lidi si jsou schopni na webu stěžovat že k pulmilionovemu autu nedostali přivešek (zduvodu že neni skladem,nedavaji ho,nebo ho prodejce s topil pro sebe což pochybuji , nevim) ale otom že třeba dostali auto s 60 tisicovou slevou ,medved blok za 5000 i s montaži apodobně , to tu neni. To mě mrzí , pak se na dealery lidi dívají skrz prsty a hažou do jednoho pytle prodejce aut ,dílu a mechaniky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: Pe.Tr

lidi lidi , taky když si v treba v Ikei koupite kuchynsky stul dožaduje te se ubrusu zdarma???

Já jo :D Ale tak zase když si někdo pořídí nový autíčko třebas za půl mega, myslím že ten přívěšek je už ze strany prodejce maličkost...

jako já myslím to že už prodejce nabízí k vozu slevu , upravuje cenu tak aby byla zajimavá , nabízí mnoho doplnku za ceny ktere by pozdeji byly i dvojnasobne . Přívěšek je prd , to máš pravdu , dávají se i modely aut apod. mě jde spiš o princip toho že lidi si jsou schopni na webu stěžovat že k pulmilionovemu autu nedostali přivešek (zduvodu že neni skladem,nedavaji ho,nebo ho prodejce s topil pro sebe což pochybuji , nevim) ale otom že třeba dostali auto s 60 tisicovou slevou ,medved blok za 5000 i s montaži apodobně , to tu neni. To mě mrzí , pak se na dealery lidi dívají skrz prsty a hažou do jednoho pytle prodejce aut ,dílu a mechaniky .

:roker To se ani nedivím, že všechny pak házej do jednoho pytle, všichni prezentují jeden výrobek, tj. auta zmačky Peugeot, takže dealer, prodejce a servis vytvářejí celkový dojem o značce Peugeot. Pokud jeden z nich udělá chybu, následně se toto odrazí na celkovém image Peugeotu.

:roker S těma slevama to nevidím zase tak horký, pokaždé prodejci zbude dost % z prodeje, nehledě na to, že tyto slevy jsou dohodnuty i výrobcem, takže pokud dostanete slevu, dělí se o ni výrobce i prodejce. V případě prodeje \"loňských modelů\" je to způsob jak nalákat kupujícího a zbavit se ležáků.

:roker Ještě jeden postřeh, všimli jste si, že cena benzinu a nafty je stále skoro stejná ? Je to tím, že posiluje Koruna vzhledem k Euru. A všimli jste si, že i při lepším kurzu Koruny k Euru je cena vozů stále stejná nebo i vyšší ??? Tak kde je ta vstřícnost prodejce směrem k zákazníkovi ? :papa

:roker Jinak předpokládám, že přívěsků bude dostatek, protože mnozí (spíše někteří) kupující jej vrátí prodejci se slovy: \"Ne, děkuji, nedělejte si škodu\" :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heeheeej neaka velka vrava okolo prívesku :D som len chcelk sa spytat či to normalne davaju ku klučom lebo ten 307 som si sam kupoval a ten 308 nam doniesol díler ako reklamnu vec aj s katalogmi lebo sme pred rokmi kupovali vela 206sw a 307 307sw tak nam prišli ponuknut 308 len teda kupily sa nove mondea a neake toyoty takže privesok mi skončil na stole nemal som tým v umysle podraždit neaku zavist akoto že niekto nedostal ku klučiku prívesok to vobec nie možno tie privesky ani nie su k autam zatial ale ozaj len reklamne veci a možno ich fakt predajci schvalne nedavajua potm ich predavaju a cpu si do vačkou :D:D neviem a nechcemnikomu ukrivdit len machrujem že mam novy privesok a nemam auto a vy čo mate auto nemate privesok heh sme si kvik :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: nanux

\"Len pre zabavu\" ale ja jsem třebas na 407 ještě neviděl :(

Tak jsem byl minulý víkend u Doška na Mělníku v servisu a jen tak pro zajímavost jsem se šel podívat na prodejnu, když jsem náhle ve vitrínce zahlédl toto, mno a už to mám doma :D

400x300http://img166.imageshack.us/img166/4599/snmek160dp2.jpg[/img]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: nanux

\"Len pre zabavu\" ale ja jsem třebas na 407 ještě neviděl :(

Tak jsem byl minulý víkend u Doška na Mělníku v servisu a jen tak pro zajímavost jsem se šel podívat na prodejnu, když jsem náhle ve vitrínce zahlédl toto, mno a už to mám doma :D

400x300http://img166.imageshack.us/img166/4599/snmek160dp2.jpg[/img]

krasna vec ku krasnemu autí :D:D:potlesk:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že se \"modelové přívěšky\" objeví i v našem E-shopu, bohužel ale jen typy 206, 207, 307 a 407. Byly nám nabídnuty i typy 107, 308, 4007 a 807, ale z důvodu slabé účasti těchto modelů mezi členy klubu jsme je rovnou z nabídky vyřadily.

Prodejní cena bude 99,- Kč a přívěšky bude možno zakoupit v omezeném množství na sraze na Seči, další objednávka proběhne až podle následných ohlasů.

Upozorňuju, že nám bohužel nebyl nikdo schopen nabídnout přívěšky na starší modely (106, 205, 306, 309, 405 a 406), kterých bychom určitě objednali i prodali mnohem víc. Pokud by někdo věděl o nějaké možnosti, kde takové přívěšky sehnat - rádi budeme dotyčného kontaktovat a budeme se snažit s ním dohodnout.

[upravil dne 26/4/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: 307Red

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: Pe.Tr

lidi lidi , taky když si v treba v Ikei koupite kuchynsky stul dožaduje te se ubrusu zdarma???

Já jo :D Ale tak zase když si někdo pořídí nový autíčko třebas za půl mega, myslím že ten přívěšek je už ze strany prodejce maličkost...

jako já myslím to že už prodejce nabízí k vozu slevu , upravuje cenu tak aby byla zajimavá , nabízí mnoho doplnku za ceny ktere by pozdeji byly i dvojnasobne . Přívěšek je prd , to máš pravdu , dávají se i modely aut apod. mě jde spiš o princip toho že lidi si jsou schopni na webu stěžovat že k pulmilionovemu autu nedostali přivešek (zduvodu že neni skladem,nedavaji ho,nebo ho prodejce s topil pro sebe což pochybuji , nevim) ale otom že třeba dostali auto s 60 tisicovou slevou ,medved blok za 5000 i s montaži apodobně , to tu neni. To mě mrzí , pak se na dealery lidi dívají skrz prsty a hažou do jednoho pytle prodejce aut ,dílu a mechaniky .

:roker To se ani nedivím, že všechny pak házej do jednoho pytle, všichni prezentují jeden výrobek, tj. auta zmačky Peugeot, takže dealer, prodejce a servis vytvářejí celkový dojem o značce Peugeot. Pokud jeden z nich udělá chybu, následně se toto odrazí na celkovém image Peugeotu.

:roker S těma slevama to nevidím zase tak horký, pokaždé prodejci zbude dost % z prodeje, nehledě na to, že tyto slevy jsou dohodnuty i výrobcem, takže pokud dostanete slevu, dělí se o ni výrobce i prodejce. V případě prodeje \"loňských modelů\" je to způsob jak nalákat kupujícího a zbavit se ležáků.

:roker Ještě jeden postřeh, všimli jste si, že cena benzinu a nafty je stále skoro stejná ? Je to tím, že posiluje Koruna vzhledem k Euru. A všimli jste si, že i při lepším kurzu Koruny k Euru je cena vozů stále stejná nebo i vyšší ??? Tak kde je ta vstřícnost prodejce směrem k zákazníkovi ? :papa

:roker Jinak předpokládám, že přívěsků bude dostatek, protože mnozí (spíše někteří) kupující jej vrátí prodejci se slovy: \"Ne, děkuji, nedělejte si škodu\" :potlesk

Ja jen tak trochu na okraj.....o přívěsek vůbec nejde, to je fakt prkotina, jen bych pro úplnost chtěl vědět kolik že těch procent na autě zbývá? Asi to určitě víš nejlépe......

[upravil dne 8/20/08 Radek V.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...